Quote (Redel @ Feb 13 2014 06:37pm)
Taak, znowu zacznę grać

Wysłałem Ci zapro blejd

got it.
Quote (Grigo @ Feb 13 2014 07:04pm)
kumy nauczcie mnie grać plis
spokojnie a dokladnie, taka rada.
Ja gram glownie shotguny, wiec raczej nie pomoge xd
/e pozatym gram hardcore tylko wiec to tez inna bajka, no i z shotgunem ciezko sie gra bo albo strzelisz itrafisz albo zginies ;d
This post was edited by blejdowy on Feb 13 2014 12:35pm