d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Neverwinter > Temat Oficjalny
Prev1484950515286Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
May 14 2013 04:57am
sa dalej jakies sposoby na szybszy exp? Troche nie chce mi sie od nowa wbijac 60 idac questami :(
Member
Posts: 9,089
Joined: Jan 10 2007
Gold: 350.00
May 14 2013 05:31am
Quote (Unsatiable @ 14 May 2013 10:32)
Content pewnie beda dodawac, a Quest Line mi sie naprawde podoba. Zreszta tak jeczalem na te gre, a gralem tankiem... Gra wizardem jest o niebo ciekawsza.


który już lvl wbiłeś? pewnie mnie odstawiliście ja nie wiem jak wy wbijacie tak szybko lvl
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
May 14 2013 05:37am
Quote (kipone @ 14 May 2013 12:31)
który już lvl wbiłeś? pewnie mnie odstawiliście ja nie wiem jak wy wbijacie tak szybko lvl


nakurwiaja 20h na dobe
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 14 2013 05:56am
Quote (OneMoreRep @ May 14 2013 01:37pm)
nakurwiaja 20h na dobe


ziomuś ja nie moge nic pisac :P nie wiem czy mnie zmutowali czy co

zmutowali mnie GMy kurwa, wez mnie jakos dodaj do grupy na pvp afk Xd

This post was edited by Stanislaw on May 14 2013 05:58am
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
May 14 2013 06:18am
Quote (Stanislaw @ 14 May 2013 12:56)
ziomuś ja nie moge nic pisac :P nie wiem czy mnie zmutowali czy co

zmutowali mnie GMy kurwa, wez mnie jakos dodaj do grupy na pvp afk Xd


wysylalem Ci zapro to juz byles w jakims party
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
May 14 2013 06:34am
Ktora gildia jsp jest teraz na propsie? Dodaj mnie ktos

grom - tr
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 14 2013 06:39am
Quote (OneMoreRep @ May 14 2013 02:18pm)
wysylalem Ci zapro to juz byles w jakims party



nie ide ziomeczku bo juz siedze w jakims teamie ;P

Quote (groom @ May 14 2013 02:34pm)
Ktora gildia jsp jest teraz na propsie? Dodaj mnie ktos

grom - tr


podaj nick@handle

This post was edited by Stanislaw on May 14 2013 06:39am
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
May 14 2013 06:48am
Quote (Stanislaw @ 14 May 2013 13:39)
nie ide ziomeczku bo juz siedze w jakims teamie ;P



podaj nick@handle




Grom@bestbrzydal
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 14 2013 07:43am
Quote (OneMoreRep @ 14 May 2013 10:28)


chyba zagoszczę na tym rajdkalu
Member
Posts: 2,717
Joined: Jul 28 2011
Gold: 0.00
May 14 2013 08:21am
Quote (groom @ May 14 2013 10:41am)
Da sie jakos przerzucic ad z postaci na postac?


Wystaw coś na AH i kup
Go Back To Polska Topic List
Prev1484950515286Next
Add Reply New Topic New Poll