d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Hardcore
Prev14849505152116Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,148
Joined: May 5 2006
Gold: 3.00
Oct 28 2012 03:12am
Alyx, ja bym zamienił kamień ze spodni do hełmu - na pewno będzie upgrade! ;)

A to mój barb, właśnie staram się rozkminić trochę ww spec, bo różnica jest znaczna, szczególnie solo, gdzie łapie zadyszkę na trashu.

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/lama-2555/hero/16299894
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Oct 28 2012 05:18pm
60 :)
Jaki jest przelicznik złota SC -> HC?
Member
Posts: 2,268
Joined: Mar 7 2008
Gold: 1.00
Warn: 40%
Oct 29 2012 12:50am
Quote (Alyx @ Oct 25 2012 10:33am)
Piszcie coś :d zaczyna ktoś nowego chara ?


Ja mam 15lvl wd

This post was edited by yo_mama on Oct 29 2012 12:50am
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Oct 29 2012 01:06am
Quote (Xasthur @ 29 Oct 2012 01:18)
60 :)
Jaki jest przelicznik złota SC -> HC?


1:3 o ile się nie mylę

60 lvl i 5 paragon wd here ^^
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Oct 29 2012 08:20am
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Alyx-2902/hero/18556119

42-47 w 15 minut na mp 10 xD

Kozacko sie lvluje solo przy takim dps
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Oct 29 2012 08:23am
Quote (Alyx @ 29 Oct 2012 16:20)
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Alyx-2902/hero/18556119

42-47 w 15 minut na mp 10 xD

Kozacko sie lvluje solo przy takim dps


kozacka różdżka jak na ten lvl :o
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Oct 29 2012 08:25am
Quote (miton84 @ 29 Oct 2012 16:23)
kozacka różdżka jak na ten lvl :o


zakup za 100 k w licytacji :p
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Oct 31 2012 03:41am
Quote (Alyx @ 29 Oct 2012 16:25)
zakup za 100 k w licytacji :p


Taniocha jak na ten lvl dps miażdży, ale zeby sie troszke czepic to szkoda ze soxa nie ma :p
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Nov 1 2012 03:07am
Kurwa rip na zwyklych mobach przy mp3 na akt 1 inf przez dc , 2 moby obok monka ;d
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Nov 1 2012 03:13am
Quote (Alyx @ Nov 1 2012 09:07am)
Kurwa rip na zwyklych mobach przy mp3 na akt 1 inf przez dc , 2 moby obok monka ;d


[*] ZNAM TEN E-BUL
Go Back To Polska Topic List
Prev14849505152116Next
Add Reply New Topic New Poll