d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 > Temat Oficjalny
Prev148495051522670Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Apr 7 2012 07:13am
zdarzylem zamowic preordera za 169,99zł :) teraz widze ze w empiku jest po 189,99zł
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Apr 7 2012 07:31am
Quote (DnBBoY @ 7 Apr 2012 14:13)
zdarzylem zamowic preordera za 169,99zł :) teraz widze ze w empiku jest po 189,99zł


uau, będzie na jogurt i buły :drool:
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Apr 7 2012 07:59am
Quote (VinS @ Apr 7 2012 01:31pm)
uau, będzie na jogurt i buły  :drool:


NA BUŁE I PARUFKE
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Apr 7 2012 08:29am
Właśnie ukończyłem betę. Co mi się nie podobało?
- potwory jakieś takie bez wyrazu, nudne, szare i nie dające funu z zabijania ich
- lokacje podobnie - ponuro, ciemno, a mimo to w większości lokacji nie czuć klimatu, jedynie w paru miejscach oczy miały orgazm, głównie było to "no nie kurwa - nie tędy"
- inwentory i grafiki itemków mi się nie podobają, już w d1 były ciekawsze (a może to kwestia małego rozmiaru?)

Ogólnie myślałem, że będę próbował wszystkich charów jednego po drugim. Jednak po ukończeniu gry wizardem, czuję że muszę sobie przerwę zrobić. Jakoś nie miałem tego banana na ryju, jak przy D2. Sam nie wiem co myśleć. Nadal uważam, że D3 będzie ownić, ale początki, jak dla mnie, nudne...

No i wkurwia mnie Decard Cain. : D

This post was edited by Xasthur on Apr 7 2012 08:54am
Member
Posts: 59,131
Joined: May 24 2007
Gold: 207,126.69
Apr 9 2012 03:09pm
Quote (DnBBoY @ Apr 7 2012 02:13pm)
zdarzylem zamowic preordera za 169,99zł :) teraz widze ze w empiku jest po 189,99zł


tez kupilem za 1.6

Quote (Xasthur @ Apr 7 2012 03:29pm)
Właśnie ukończyłem betę. Co mi się nie podobało?
- potwory jakieś takie bez wyrazu, nudne, szare i nie dające funu z zabijania ich
- lokacje podobnie - ponuro, ciemno, a mimo to w większości lokacji nie czuć klimatu, jedynie w paru miejscach oczy miały orgazm, głównie było to "no nie kurwa - nie tędy"
- inwentory i grafiki itemków mi się nie podobają, już w d1 były ciekawsze (a może to kwestia małego rozmiaru?)

Ogólnie myślałem, że będę próbował wszystkich charów jednego po drugim. Jednak po ukończeniu gry wizardem, czuję że muszę sobie przerwę zrobić. Jakoś nie miałem tego banana na ryju, jak przy D2. Sam nie wiem co myśleć. Nadal uważam, że D3 będzie ownić, ale początki, jak dla mnie, nudne...

No i wkurwia mnie Decard Cain. : D


bedzie oki, mam taka nadzieje

Dekardus musi byc :)
Member
Posts: 9,016
Joined: Oct 17 2005
Gold: 8,492.50
Apr 9 2012 03:18pm
Quote (pezet44 @ 7 Apr 2012 12:48)
dlaczego miałoby nie być?
W GTA IV też każdy mówił, że pirat nie odpali bo gra musi się łączyć z netem to samo z Assassin's Creed a jakoś we wszystkie te gierki śmigałem bez najmniejszych problemów.


gta vi wymagalo tylko zalogowania, potem sobie grales i wystarczylo obejsc tylko to logowanie, a jak w d3 nawet jak obejda logowanie to wszystkie potwory beda stac w miejscu, bo normalnie za ich ruch, questy, npcow bedzie odpowiadal serwer, juz mozna sciagnac bete z obejsciami, sa jakies remote serwery ale wyglada to wlasnie tak jak mowilem
Member
Posts: 63
Joined: Oct 19 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 11 2012 10:19am
Skrzynia pełna spawacza czeka na premierę!
Member
Posts: 8,967
Joined: Dec 27 2008
Gold: 1.00
Apr 11 2012 10:40am
Gralem w bete d3 kilka dni i wymaxowalem wszystko co sie dalo. Teraz gram w bete path of exile i musze powiedziec, ze diablo wyglada jak gra dla przedszkolakow w porownaniu z tym. W path of exile drzewko skilli ma ok 300 skilli i mozemy dowolnie rozwijac nasza postac. Aktywne skille sa w formie gemow i wsadzamy je do socketow broni. Ogolnie pelna customizacja postaci w odroznieniu od diablo. Gra jest zajebista i system walki jest bardzo dopracowany. Ogolnie mam odczucie, ze jezeli kupie diablo 3 to bedzie tak jak z sc2, czyli wygralem 400 gier i odinstalowalem.
Member
Posts: 5,683
Joined: Apr 16 2008
Gold: 1,211.75
Apr 11 2012 11:09am
Quote (SchoolOfRock @ Apr 11 2012 04:40pm)
Gralem w bete d3 kilka dni i wymaxowalem wszystko co sie dalo. Teraz gram w bete path of exile i musze powiedziec, ze diablo wyglada jak gra dla przedszkolakow w porownaniu z tym. W path of exile drzewko skilli ma ok 300 skilli i mozemy dowolnie rozwijac nasza postac. Aktywne skille sa w formie gemow i wsadzamy je do socketow broni. Ogolnie pelna customizacja postaci w odroznieniu od diablo. Gra jest zajebista i system walki jest bardzo dopracowany. Ogolnie mam odczucie, ze jezeli kupie diablo 3 to bedzie tak jak z sc2, czyli wygralem 400 gier i odinstalowalem.


chcesz wygrac 400 gier w d3?
Member
Posts: 8,967
Joined: Dec 27 2008
Gold: 1.00
Apr 11 2012 11:11am
Quote (nakurwiator @ 11 Apr 2012 19:09)
chcesz wygrac 400 gier w d3?


ludzi od zwierzat odroznia umiejetnosc abstrakcyjnego myslenia...

afaik w d3 bedzie pvp z iloscia winow wiec fail nakurwiatorze :(

This post was edited by SchoolOfRock on Apr 11 2012 11:13am
Go Back To Polska Topic List
Prev148495051522670Next
Closed New Topic New Poll