Quote (DnBBoY @ Apr 7 2012 02:13pm)
zdarzylem zamowic preordera za 169,99zł

teraz widze ze w empiku jest po 189,99zł
tez kupilem za 1.6
Quote (Xasthur @ Apr 7 2012 03:29pm)
Właśnie ukończyłem betę. Co mi się nie podobało?
- potwory jakieś takie bez wyrazu, nudne, szare i nie dające funu z zabijania ich
- lokacje podobnie - ponuro, ciemno, a mimo to w większości lokacji nie czuć klimatu, jedynie w paru miejscach oczy miały orgazm, głównie było to "no nie kurwa - nie tędy"
- inwentory i grafiki itemków mi się nie podobają, już w d1 były ciekawsze (a może to kwestia małego rozmiaru?)
Ogólnie myślałem, że będę próbował wszystkich charów jednego po drugim. Jednak po ukończeniu gry wizardem, czuję że muszę sobie przerwę zrobić. Jakoś nie miałem tego banana na ryju, jak przy D2. Sam nie wiem co myśleć. Nadal uważam, że D3 będzie ownić, ale początki, jak dla mnie, nudne...
No i wkurwia mnie Decard Cain. : D
bedzie oki, mam taka nadzieje
Dekardus musi byc
