d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dc Universe Online > Oficjalnym Tematem Sie Staje
Prev1484950515277Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,135
Joined: Mar 21 2011
Gold: 1,796.89
Warn: 20%
Nov 19 2011 05:17am
Ja dzis jade na urodziny do tesciowej haha bede jutro dopierdo :(
Member
Posts: 3,816
Joined: Mar 18 2006
Gold: 0.00
Nov 19 2011 05:22am
Pewno zulowa co wali denaturat przez chleb ok
Pozdrow norbiego jak bedzie was kamerowal :*
Member
Posts: 1,135
Joined: Mar 21 2011
Gold: 1,796.89
Warn: 20%
Nov 19 2011 05:58am
Quote (LightMaFire @ Nov 19 2011 12:22pm)
Pewno zulowa co wali denaturat przez chleb ok
Pozdrow norbiego jak bedzie was kamerowal :*


Norbi to pewnie wynajmuje pokój u Ciebie zeby miec na zywo kanał
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 19 2011 09:43am
Quote (LightMaFire @ Nov 19 2011 11:43am)
mocy sie nie da chyba ; o



Powiem Ci tak, generalnie z reguly w kazdej grze rozkminiam dwie rzeczy - buildy i czity. I widze w tej grze nie robi sie builda ktorym "najlepiej sie gra" tylko ktory "robi najwiecej dmg" / "najlepiej trzyma aggroo" etc. a tym juz zajmuja sie mozgi na forach z kalkulatorami, zobacz sobie te ich obliczenia na boardzie. Najlepiej znalezc najodpowiedniejszy build i nauczyc sie nim grac, cala filozofia.


poprosze build na dpsa gadgets dual wield
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Nov 19 2011 10:01am
Quote (vyyj @ Nov 19 2011 05:43pm)
poprosze build na dpsa gadgets dual wield


http://forums.station.sony.com/dcuopc/posts/list.m?&topic_id=14181
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 19 2011 10:03am
Quote (Lander @ Nov 19 2011 05:01pm)


jeatem w pracy. ogarne jutro. to jest jakis dobry buipd?
Member
Posts: 4,612
Joined: Apr 23 2005
Gold: 1,560.29
Nov 19 2011 10:25am
co to jest ta czerwona ikonka pod mapka ?
http://puu.sh/8Wl7

a i jak wlaczyc normalny window mode jak wlaczam przez opcje video albo f11 to i tak jest zjebane, nie da sie go rozciagnac, dziala jak fullscreen tylko ze zjebana obwodka

This post was edited by D2SaTaN on Nov 19 2011 10:33am
Member
Posts: 1,135
Joined: Mar 21 2011
Gold: 1,796.89
Warn: 20%
Nov 20 2011 06:01am
Mysle nad zmiana broni z dual pistols na jakas inna, jaka byscie zaproponowali i czemu? i czy w ogole sie to opłaca?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Nov 20 2011 06:07am
Quote (Mantoo @ Nov 20 2011 02:01pm)
Mysle nad zmiana broni z dual pistols na jakas inna, jaka byscie zaproponowali i czemu? i czy w ogole sie to opłaca?


Kim grasz?

Member
Posts: 1,135
Joined: Mar 21 2011
Gold: 1,796.89
Warn: 20%
Nov 20 2011 06:09am
Quote (Lander @ Nov 20 2011 01:07pm)
Kim grasz?


fire
Go Back To Polska Topic List
Prev1484950515277Next
Add Reply New Topic New Poll