fajna aplikacja na iOS 5 po jb
http://simblog.pl/dwa-skroty-do-aplikacji-na-suwaku-odblokowujacym-iosprzetestowalem u siebie ale juz wylaczylem
wady:
-nie mozna ustawic tylko jednego skrotu, musza byc dwa.
-slabo integruje sie z motywami z winterboarda. u mnie po wlaczeniu aplikacji pasek swipe to unlock byl sporo przesuniety i nachodzil na ikone. przy stangardowym jest ok, ale suwak jest dosc maly
spodobala mi sie jednak opcja, ze po zainstalowaniu i wylaczeniu kasuje sie denerwujaca ikona aparatu po dwukrotnym nacisnieciu (u mnie po jednokrotnym bo ustawilem tak w activatorze dla kontrolek ipoda)