d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Apple > Temat Oficjalny
Prev14849505152339Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Mar 1 2012 10:30am
Quote (Elfisher @ 1 Mar 2012 18:24)
krotki reportaz o pracownikach foxconn'u skladajacego produkty apple'a
http://www.youtube.com/watch?v=Jk-xqPKOxl4



no tak, ale jakby produkowali wszystkie podzespoly i skladali to w usa, to by trza placic 3x tyle za ich produkty.

This post was edited by imnoise on Mar 1 2012 10:31am
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Mar 1 2012 10:32am
Quote (imnoise @ 1 Mar 2012 17:30)
no tak, ale jakby produkowali wszystkie podzespoly i skladali to w usa, to by trza placic 3x tyle za ich produkty.


jasne, poza tym w tej fabryce i tak maja dobrze biorac pod uwage warunki w jakich pracuja chinczycy u konkurencji. 16h dziennie praca, spisz w fabryce, rodzine widujesz raz w miesiacu i wszystko za drobne pieniadze.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Mar 1 2012 10:34am
Quote (Elfisher @ 1 Mar 2012 18:32)
jasne, poza tym w tej fabryce i tak maja dobrze biorac pod uwage warunki w jakich pracuja chinczycy u konkurencji. 16h dziennie praca, spisz w fabryce, rodzine widujesz raz w miesiacu i wszystko za drobne pieniadze.



a ten kutas na filmiku mogl chociaz jej dac swojego ipada. zylaby z tego przez kilka miesiecy. B)

This post was edited by imnoise on Mar 1 2012 10:34am
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Mar 1 2012 11:51am
2 per hour .. To jest wyzysk ludzi
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Mar 2 2012 01:01pm
ciekawe na ile plotki o ipadzie mini i o ipadzie 2 8Gb sa prawdziwe? pewnie dowiemy sie dopiero 7 :/
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Mar 4 2012 01:17pm
Quote (imnoise @ 2 Mar 2012 20:01)
ciekawe na ile plotki o ipadzie mini i o ipadzie 2 8Gb sa prawdziwe? pewnie dowiemy sie dopiero 7 :/


dobrze byloby zeby powiedzieli cos wiecej o ipadzie mini bo mi sie spodobal :)
10" troche duzo, ale taki 7" chyba idealny
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Mar 5 2012 11:23am
fajna aplikacja na iOS 5 po jb
http://simblog.pl/dwa-skroty-do-aplikacji-na-suwaku-odblokowujacym-ios
przetestowalem u siebie ale juz wylaczylem :(
wady:
-nie mozna ustawic tylko jednego skrotu, musza byc dwa.
-slabo integruje sie z motywami z winterboarda. u mnie po wlaczeniu aplikacji pasek swipe to unlock byl sporo przesuniety i nachodzil na ikone. przy stangardowym jest ok, ale suwak jest dosc maly

spodobala mi sie jednak opcja, ze po zainstalowaniu i wylaczeniu kasuje sie denerwujaca ikona aparatu po dwukrotnym nacisnieciu (u mnie po jednokrotnym bo ustawilem tak w activatorze dla kontrolek ipoda)
Member
Posts: 955
Joined: Mar 4 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 6 2012 07:13am
mialem iphone 3gs iphone4, jak macie duzo kasy na wydania na aplicje fajna zabawka , ale teraz sam uzywam samsung galaxy s2 jest 2 razy lepszy i wysztko darmowe
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Mar 6 2012 07:26am
Quote (Six_Man @ Mar 6 2012 03:13pm)
mialem iphone 3gs iphone4, jak macie duzo kasy na wydania na aplicje fajna zabawka , ale teraz sam uzywam samsung galaxy s2 jest 2 razy lepszy i wysztko darmowe


jailbreak ..
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 6 2012 07:26am
Quote (ShiSeido @ Mar 6 2012 02:26pm)
jailbreak ..


z ciekawosci. ile masz lat?
Go Back To Polska Topic List
Prev14849505152339Next
Add Reply New Topic New Poll