Quote (zYwi3c @ Oct 25 2011 06:06pm)
Z ciekawosci, kupowal ktos gre w Empiku / Media albo gdzies ? po ile tam sprzedaja ? Ogolnie mam keya tego z allegro co byl za 85 zl. Ale czasami maja fajne promocje to moze i pudelko bym kupil i sprzedal keya :<
ja dalem 115zl za limitowana w empiku (20zl znizki z cocacoli)