Quote (l1pa @ 28 Jan 2012 03:19)
moze cos z tsem masz ?
jakis plugin ?
Nie, bo jak slucham muzyki na youtubie, to tez scisza mi operke.
Quote (kefir @ 28 Jan 2012 03:29)
Do kiedy bedzie trwala beta? Moge kupic dote 2 ale nie wiem czy sie oplaca.
Tego nie wie nikt, jak to koszt mniejszy jak 50 zl, to mozna sobie pozwolic.
/Juz wiem, w Win7 jest opcja by system wykrywal system aktywnej komunikacji glosowej, ktora przeciez dota2 posiada, wystarczylo to wylaczyc.
This post was edited by markov on Jan 27 2012 07:35pm