d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev14849505152672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 20 2012 06:16am
Smutny dzien nastal bo wprowadzili Invokera wiec teraz ruscy beda mogli niszczyc gry jeszcze bardziej.
Ja chce kurwa Dirge i Mordreda.
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Jan 20 2012 06:27am
Quote (Saygon @ Jan 20 2012 01:16pm)
Smutny dzien nastal bo wprowadzili Invokera wiec teraz ruscy beda mogli niszczyc gry jeszcze bardziej.
Ja chce kurwa Dirge i Mordreda.


kiedy invo dzisiaj ? aa to dzis widziałem jaki patcha
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Jan 20 2012 06:28am
Quote (l1pa @ 20 Jan 2012 13:27)
kiedy invo dzisiaj ? aa to dzis widziałem jaki patcha


Ta juz jest.
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Jan 27 2012 07:18pm
Pytanie, za kazdym razem, jak laduje sie gierka czy to na obsie, czy do gry, scisza mi sie wszystko o wartosc tego, jak ustawiony jest dzwiek w docie, zaradzil ktos moze? Mam zawsze dote na 10-15% i po rozpoczeciu gry musze poprawiac glosnosc na ts itd.

Btw wlasnie po gierce vs Navi Dendi i znajomi, szkoda, ze bylo nas tylko 2 a reszta to byly zwierzeta.
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Jan 27 2012 07:19pm
Quote (markov @ Jan 28 2012 02:18am)
Pytanie, za kazdym razem, jak laduje sie gierka czy to na obsie, czy do gry, scisza mi sie wszystko o wartosc tego, jak ustawiony jest dzwiek w docie, zaradzil ktos moze? Mam zawsze dote na 10-15% i po rozpoczeciu gry musze poprawiac glosnosc na ts itd.

Btw wlasnie po gierce vs Navi Dendi i znajomi, szkoda, ze bylo nas tylko 2 a reszta to byly zwierzeta.


moze cos z tsem masz ?
jakis plugin ?
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jan 27 2012 07:29pm
Do kiedy bedzie trwala beta? Moge kupic dote 2 ale nie wiem czy sie oplaca.
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Jan 27 2012 07:33pm
Quote (l1pa @ 28 Jan 2012 03:19)
moze cos z tsem masz ?
jakis plugin ?


Nie, bo jak slucham muzyki na youtubie, to tez scisza mi operke.

Quote (kefir @ 28 Jan 2012 03:29)
Do kiedy bedzie trwala beta? Moge kupic dote 2 ale nie wiem czy sie oplaca.


Tego nie wie nikt, jak to koszt mniejszy jak 50 zl, to mozna sobie pozwolic.



/Juz wiem, w Win7 jest opcja by system wykrywal system aktywnej komunikacji glosowej, ktora przeciez dota2 posiada, wystarczylo to wylaczyc.

This post was edited by markov on Jan 27 2012 07:35pm
Member
Posts: 8,275
Joined: Jul 8 2006
Gold: 3.25
Jan 27 2012 08:02pm
Quote (kefir @ Jan 28 2012 02:29am)
Do kiedy bedzie trwala beta? Moge kupic dote 2 ale nie wiem czy sie oplaca.


Polowa grudnia 2012 badz bezposrednio po International 2


A tak btw to witam, troche mnie tu nie bylo

Pondrac @ steam
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Jan 28 2012 12:56am
jezeli ktos chce grac zostawcie pm, bede po południu mozna cos pocisnac.
Member
Posts: 10,444
Joined: May 5 2008
Gold: 0.00
Jan 28 2012 06:47am
Jakby ktoś chciał, to mogę udostępnić swoje konto.
Go Back To Polska Topic List
Prev14849505152672Next
Add Reply New Topic New Poll