Quote (EustachyMotyka @ 18 Apr 2011 00:50)
to chujnia
niepotrzebnie sie meczylem

btw dobry ziomek mi sie teraz trafil
zostalo nas 2 na 6 przeciwnikow i wygralismy
na zmiane sobie lurowalismy noobkow

Dzisiaj bylem w grze, gdzie w mojej druzynie zostało 6, a w drugiej jeden typek w destroyerze. No i sam rozjebał wszystkich ;D
This post was edited by Nensato on Apr 17 2011 05:45pm