d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev14849505152805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 17 2011 04:56pm
Quote (Phrarr @ 18 Apr 2011 00:53)
Nom. Dlatego ja jedna linia tylko na razie.

Co do goscia to na szczescie tacy sie trafiaja. Dzieki tym co mysla idzie wygrac nie raz ^_^


no ja nie wiedzialem jak zaczalem isc w dwa wiec juz nic na to nie poradze
+ jest taki ze fajnie sie tak expi i ogolnie kasa szybciej wpada.
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Apr 17 2011 05:04pm
Można w tej grze nakurwiac cudami wunderwaffe takimi jak Maus?
e: guwno, znalazłem

This post was edited by martyna_fajny_mish on Apr 17 2011 05:07pm
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Apr 17 2011 05:44pm
Quote (EustachyMotyka @ 18 Apr 2011 00:50)
to chujnia
niepotrzebnie sie meczylem :(

btw dobry ziomek mi sie teraz trafil
zostalo nas 2 na 6 przeciwnikow i wygralismy
na zmiane sobie lurowalismy noobkow :P


Dzisiaj bylem w grze, gdzie w mojej druzynie zostało 6, a w drugiej jeden typek w destroyerze. No i sam rozjebał wszystkich ;D

This post was edited by Nensato on Apr 17 2011 05:45pm
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 17 2011 05:48pm
Quote (Nensato @ 18 Apr 2011 01:44)
Dzisiaj bylem w grze, gdzie w mojej druzynie zostało 6, a w drugiej jeden typek w destroyerze. No i sam rozjebał wszystkich ;D

bo jak sie nie mysli i sie nie potrafi wykorzystac przewagi liczebnej to tak jest.
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Apr 17 2011 07:11pm
Quote (martyna_fajny_mish @ 18 Apr 2011 00:04)
Można w tej grze nakurwiac cudami wunderwaffe takimi jak Maus?
e: guwno, znalazłem


is4 > maus

true story
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Apr 17 2011 11:39pm
Quote (Onesteptodie @ Apr 18 2011 01:11am)
is4 > maus

true story


chyba is-7 ; d
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Apr 18 2011 02:38am
76mm zis-3 czy 57mm zis-2?
Do SU-76.
Jedno ma lepsze obrażenia, drugie penetrację.
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Apr 18 2011 02:44am
Quote (VolveR @ Apr 18 2011 08:38am)
76mm zis-3 czy 57mm zis-2?
Do SU-76.
Jedno ma lepsze obrażenia, drugie penetrację.


i zapewne te 76mm ma wolniejsze przeładowanie, odpowiedz sobie czy wolisz strzelać częściej za mniej (dobre w starciach bezpośrednich) czy bardziej camper mode.
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 18 2011 02:47am
Quote (Onesteptodie @ 18 Apr 2011 03:11)
is4 > maus

true story


IS7 > Maus cóż IS4 jest za wolny jak dla mnie :(
E: Maus to też wolne gówno. Jedynie w mapach miejskich sobie radzi. Na otwartym polu to tylko arta go śledzi i strzela w niego :D

This post was edited by Phrarr on Apr 18 2011 02:51am
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 18 2011 02:52am
jak wy tak szybko nakurwiacie te kolejne tiery? ja dopiero mam 60k kasy przy t3
Go Back To Polska Topic List
Prev14849505152805Next
Add Reply New Topic New Poll