☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> E-lans > Temat Oficjalny
Prev
1
48
49
50
51
52
83
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 26219
Replies: 821
Track Topic
mlody123
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#491
Aug 28 2012 09:02am
Quote (imnoise @ Aug 28 2012 12:45pm)
nowy nabytek. ostatecznie padl wybor na tissota zamiast seiko.
e/ fotka robiona noga od stolu
http://i.imgur.com/w3Y35.jpg
strasznie uboga koperta tylko dadownik
WielkiBogaczNom
Member
Posts: 3,917
Joined: Apr 26 2012
Gold
:
52.19
#492
Aug 28 2012 09:09am
ten tissot jest brzydki opur
Verdict
Member
Posts: 1,590
Joined: Feb 26 2011
Gold
:
3.00
Warn: 10%
#493
Aug 28 2012 09:10am
Quote (mlody123 @ 28 Aug 2012 16:02)
strasznie uboga koperta tylko dadownik
i rzymskie cyfry, biedacki, 0 lansu
This post was edited by Verdict on Aug 28 2012 09:11am
imnoise
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold
:
0.01
Warn: 60%
#494
Aug 28 2012 09:18am
Quote (mlody123 @ 28 Aug 2012 17:02)
strasznie uboga koperta tylko dadownik
najtanszy z tissotow. a chronografow nie lubie.
jak na pierwszy swiss to styka. nastepny bedzie automat jakis.
This post was edited by imnoise on Aug 28 2012 09:20am
mlody123
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#495
Aug 28 2012 09:28am
Quote (xxxRedxxx @ Apr 30 2012 03:40pm)
http://img1.burak.pl/img/e/d/3/2/podkladka-goliathus-standard-control-fragged-edition-2.jpg
bogactwo.
wygrałem taką na lanie w csa
CoD_id
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold
:
Locked
Warn: 100%
#496
Aug 28 2012 09:29am
Przeciez paraolimpiada dopiero sie zaczyna...
A tam w ogole w CS'a graja?
Msk
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold
:
0.36
#497
Aug 28 2012 09:35am
Jutro jadę po odbiór
http://moto.***.pl/limuzyna-audi-a6-2-0-tdi-lift-diody-l-e-d-webasto-i2557785689.html
Zafundował mi tata, a właściwie wspólnik taty. Myślę, że jak na pierwsze auto to będzie ok.
luksus
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold
:
2.16
#498
Aug 28 2012 09:40am
KUPILEM MOTOCYKL
Jednorenki_Bandyta
Member
Posts: 576
Joined: Aug 22 2012
Gold
:
5.00
#499
Aug 28 2012 10:09am
Quote (mlody123 @ 28 Aug 2012 17:02)
strasznie uboga koperta tylko dadownik
bes kitó jak mozna miec zegarek bez stopera, faz ksiezyca, swiatelka, korkociagu i pily do drzewa
maxkarim
Member
Posts: 21,609
Joined: Feb 1 2010
Gold
:
1,046.78
#500
Aug 31 2012 10:44am
http://www.techfanatyk.net/recenzja-akg-k390-nc/
dzisiaj przyszły kurierem
hehe
jedne z najdroższych słuchawek od akg i jedyne słuchawki dokanałowe z modułem tłumienia ANC dostępne na rynku.
This post was edited by maxkarim on Aug 31 2012 10:45am
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
48
49
50
51
52
83
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact