d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > E-lans > Temat Oficjalny
Prev1484950515283Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Aug 28 2012 09:02am
Quote (imnoise @ Aug 28 2012 12:45pm)
nowy nabytek. ostatecznie padl wybor na tissota zamiast seiko.
e/ fotka robiona noga od stolu

http://i.imgur.com/w3Y35.jpg


strasznie uboga koperta tylko dadownik :o
Member
Posts: 3,917
Joined: Apr 26 2012
Gold: 52.19
Aug 28 2012 09:09am
ten tissot jest brzydki opur
Member
Posts: 1,590
Joined: Feb 26 2011
Gold: 3.00
Warn: 10%
Aug 28 2012 09:10am
Quote (mlody123 @ 28 Aug 2012 16:02)
strasznie uboga koperta tylko dadownik  :o


i rzymskie cyfry, biedacki, 0 lansu

This post was edited by Verdict on Aug 28 2012 09:11am
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Aug 28 2012 09:18am
Quote (mlody123 @ 28 Aug 2012 17:02)
strasznie uboga koperta tylko dadownik  :o


najtanszy z tissotow. a chronografow nie lubie.
jak na pierwszy swiss to styka. nastepny bedzie automat jakis.

This post was edited by imnoise on Aug 28 2012 09:20am
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Aug 28 2012 09:28am
Quote (xxxRedxxx @ Apr 30 2012 03:40pm)
http://img1.burak.pl/img/e/d/3/2/podkladka-goliathus-standard-control-fragged-edition-2.jpg
bogactwo.




wygrałem taką na lanie w csa ;)
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Aug 28 2012 09:29am
Przeciez paraolimpiada dopiero sie zaczyna...
A tam w ogole w CS'a graja?
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Aug 28 2012 09:35am
Jutro jadę po odbiór http://moto.***.pl/limuzyna-audi-a6-2-0-tdi-lift-diody-l-e-d-webasto-i2557785689.html

Zafundował mi tata, a właściwie wspólnik taty. Myślę, że jak na pierwsze auto to będzie ok.
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Aug 28 2012 09:40am
KUPILEM MOTOCYKL
Member
Posts: 576
Joined: Aug 22 2012
Gold: 5.00
Aug 28 2012 10:09am
Quote (mlody123 @ 28 Aug 2012 17:02)
strasznie uboga koperta tylko dadownik  :o


bes kitó jak mozna miec zegarek bez stopera, faz ksiezyca, swiatelka, korkociagu i pily do drzewa
:wallbash:
Member
Posts: 21,609
Joined: Feb 1 2010
Gold: 1,046.78
Aug 31 2012 10:44am


http://www.techfanatyk.net/recenzja-akg-k390-nc/

dzisiaj przyszły kurierem
hehe

jedne z najdroższych słuchawek od akg i jedyne słuchawki dokanałowe z modułem tłumienia ANC dostępne na rynku.

This post was edited by maxkarim on Aug 31 2012 10:45am
Go Back To Polska Topic List
Prev1484950515283Next
Add Reply New Topic New Poll