Quote (pondrac @ 21 Apr 2011 18:57)
moj aktualny fon zemrzyl, mialem iphona, ale czasami korzystalem z androidow htc i aktualnie tak sobie mysle, coby sobie nie sprawic jednego
Iso HTC w cenie ~700 pln; moze byc drozszy jesli jest wyraznie ponad konkurencja
Dokładasz jakieś 100 zł i masz HTC Desire czy HTC HD2.
Wydajnościowo telefony podobne. Desire ma lepszej jakości wyświetlacz, ale HD2 ma większy. Na HD2 jest więcej romów, ma genialne wsparcie i można zainstalować na nim wiele systemów (WM, WP, Android, Ubuntu, Meego i jeszcze pewnie jakieś).
Ja stałem przed takim wyborem i wybrałem HD2. Nie żałuję.
Quote (playerthree @ 21 Apr 2011 18:15)
pałka się przegieła - iso linkzord z najnowszym andro i instrukcją jak wgrać na htc hd2
http://forum.android.com.pl/f97/howto-przygotowanie-hd2-do-wgrania-androida-sd-and-nand-41621/http://forum.android.com.pl/f97/how-to-jak-wgraae-androida-nand-42072/http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=918899Ostatni link jest do romu, który aktualnie używam.
This post was edited by VolveR on Apr 21 2011 12:39pm