d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev14849505152966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Apr 21 2011 11:24am
Quote (playerthree @ 21 Apr 2011 19:15)
pałka się przegieła - iso linkzord z najnowszym andro i instrukcją jak wgrać na htc hd2



xda forums
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Apr 21 2011 11:30am
Opłaca się kupić Samsunga Spicę za 4 stówy? Niby tanio, ale słyszałem, że jest dość awaryjny.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Apr 21 2011 11:32am
Quote (martyna_fajny_mish @ 21 Apr 2011 19:30)
Opłaca się kupić Samsunga Spicę za 4 stówy? Niby tanio, ale słyszałem, że jest dość awaryjny.



nie, bo to guwno. juz lepiej zte blade.

awaryjny nie jest, ale chujowe rozwiazania softowe typu brak sterownikow/aktualizacji. a w custom romach jest taki syf, ze sie odechciewa.

ogolnie low-endowe samsungi to syf. nawet chinskie huaweie czy zte lepiej wypadaja.

This post was edited by imnoise on Apr 21 2011 11:35am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Apr 21 2011 11:33am
Quote (martyna_fajny_mish @ Apr 21 2011 07:30pm)
Opłaca się kupić Samsunga Spicę za 4 stówy? Niby tanio, ale słyszałem, że jest dość awaryjny.


Podpinam się do pytania.
+
i5700 vs i5800

Quote
nie, bo to guwno. juz lepiej zte blade.


Co byś polecił za ~350 pln jeśli nie 5700, używany oczywko. Jestem biedny i więcej nie mam więc nie dołożę.

This post was edited by Lander on Apr 21 2011 11:36am
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Apr 21 2011 11:43am
za takie pieniadze, to jednak rewelacji nie bedzie i spica chyba jednak bedzie najlepsza.
Member
Posts: 8,275
Joined: Jul 8 2006
Gold: 3.25
Apr 21 2011 11:57am
moj aktualny fon zemrzyl, mialem iphona, ale czasami korzystalem z androidow htc i aktualnie tak sobie mysle, coby sobie nie sprawic jednego

Iso HTC w cenie ~700 pln; moze byc drozszy jesli jest wyraznie ponad konkurencja
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Apr 21 2011 12:35pm
Quote (pondrac @ 21 Apr 2011 18:57)
moj aktualny fon zemrzyl, mialem iphona, ale czasami korzystalem z androidow htc i aktualnie tak sobie mysle, coby sobie nie sprawic jednego

Iso HTC w cenie ~700 pln; moze byc drozszy jesli jest wyraznie ponad konkurencja


Dokładasz jakieś 100 zł i masz HTC Desire czy HTC HD2.
Wydajnościowo telefony podobne. Desire ma lepszej jakości wyświetlacz, ale HD2 ma większy. Na HD2 jest więcej romów, ma genialne wsparcie i można zainstalować na nim wiele systemów (WM, WP, Android, Ubuntu, Meego i jeszcze pewnie jakieś).

Ja stałem przed takim wyborem i wybrałem HD2. Nie żałuję.

Quote (playerthree @ 21 Apr 2011 18:15)
pałka się przegieła - iso linkzord z najnowszym andro i instrukcją jak wgrać na htc hd2


http://forum.android.com.pl/f97/howto-przygotowanie-hd2-do-wgrania-androida-sd-and-nand-41621/
http://forum.android.com.pl/f97/how-to-jak-wgraae-androida-nand-42072/
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=918899

Ostatni link jest do romu, który aktualnie używam.

This post was edited by VolveR on Apr 21 2011 12:39pm
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Apr 21 2011 12:38pm
Double cholera.

This post was edited by VolveR on Apr 21 2011 12:39pm
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Apr 21 2011 12:39pm
Nie posiadam :/
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Apr 22 2011 11:10am
zte blade - warto? Orange ma dość przystępną ofertę, ale opinie chciałbym usłyszeć od osób które używają/używały.
Go Back To Polska Topic List
Prev14849505152966Next
Add Reply New Topic New Poll