d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev14849505152720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,994
Joined: Feb 25 2009
Gold: 1,600.00
Oct 20 2010 02:43pm
Quote (K4ktu5 @ Oct 20 2010 08:35pm)
Nieźle 15-latek szasta grzybkami.


dokladnie :>

nie ma to jak wydac wszystkie zasorniaki (choc moze i jest dziany, ale to inna historia) na gre w przegladarce
Member
Posts: 1,100
Joined: Nov 22 2009
Gold: 0.03
Warn: 100%
Oct 20 2010 02:49pm
Quote (TheyMadeYourLook @ Oct 20 2010 09:43pm)
dokladnie :>

nie ma to jak wydac wszystkie zasorniaki (choc moze i jest dziany, ale to inna historia) na gre w przegladarce


200 zł - 1k++ grzybow
nie musi byc bogaty, zeby tyle wydawac
Member
Posts: 8,994
Joined: Feb 25 2009
Gold: 1,600.00
Oct 20 2010 02:50pm
Quote (dirty11 @ Oct 20 2010 08:49pm)
200 zł - 1k++ grzybow
nie musi byc bogaty, zeby tyle wydawac


najwidoczniej jemu dwie paczki nie stanowia, jak dla mnie to sporo $
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Oct 20 2010 02:52pm
Quote (dirty11 @ 20 Oct 2010 22:49)
200 zł - 1k++ grzybow
nie musi byc bogaty, zeby tyle wydawac


z tego co wyliczylem to przy robieniu 3 paskow awa dziennie, kupowaniu gryfosmoka, czasami wydawaniu na itemy/potiony grzybow albo na donowanie gildii to tych grzybow za 200zlotych starczy na 3 miechy
on nie szanuje tych grzybow az tak bardzo ze musi mu schodzic 1200 grzybow nie w 3 miechy a w 2 tygodnie, albo i lepiej
Member
Posts: 1,100
Joined: Nov 22 2009
Gold: 0.03
Warn: 100%
Oct 20 2010 02:54pm
Quote (RoGh @ Oct 20 2010 09:52pm)
z tego co wyliczylem to przy robieniu 3 paskow awa dziennie, kupowaniu gryfosmoka, czasami wydawaniu na itemy/potiony grzybow albo na donowanie gildii to tych grzybow za 200zlotych starczy na 3 miechy
on nie szanuje tych grzybow az tak bardzo ze musi mu schodzic 1200 grzybow nie w 3 miechy a w 2 tygodnie, albo i lepiej


500 zl na miesiac, zeby miec e-zycie :wallbash:
Member
Posts: 9,016
Joined: Oct 17 2005
Gold: 8,492.50
Oct 20 2010 03:20pm
ludzie mu pisza na yt ze go kochaja, a to 15 letnie dziecko, na pewno nagrywajac ten filmik jedna reka klikal a druga fapowal
Member
Posts: 18,076
Joined: May 20 2007
Gold: 140.03
Oct 20 2010 04:36pm
nie wykorzystałem wczoraj awanturniczosci bo dostepu do kompa nie bylo ale dzis zrobiłem lochy :D drugie lochy 3poziom - mob 28lvl a ja 24 magiem! i jak zawsze gozu item dla maga mi wypadl z szczesciem wytrzymałoscią i inteligencją all ~30 buty a ostatnio jakaś mapa
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Oct 20 2010 10:31pm
ubilem 5 lvl 3 lochow i 2 lvl 4 lochow padly itemy ale jakies crapy -.-
moglyby artefakty dropnac :(
Member
Posts: 4,015
Joined: Jul 18 2005
Gold: 0.00
Oct 20 2010 11:52pm
A mi ostatnio z lochow bawarskie lederhosen piwosza 'rozporek sie czasem zacina od czestego rozpinania' :DDD
Member
Posts: 17,884
Joined: Mar 18 2007
Gold: 22,300.00
Oct 20 2010 11:55pm
Quote (Rufek @ 21 Oct 2010 07:52)
A mi ostatnio z lochow bawarskie lederhosen piwosza 'rozporek sie czasem zacina od czestego rozpinania' :DDD


tak to jeden z najbardziej epickich artow w tej grze :D

ja zrobilem juz combo na 15 lochow pod rzad bez arta :(
Go Back To Polska Topic List
Prev14849505152720Next
Add Reply New Topic New Poll