Quote (Lord-Keny @ 9 Sep 2010 12:48)
poniewaz jest to skrzyzowanie to gdy powie jedziemy prosto to skrecasz w 2ga w prawo, i nie wjezdzaj na wewnetrzny pas tylko jedziesz zewnetrznym, potem bedziesz mial zbyt duzo pieprzenia sie z powrotem na zewnetrzny gdyz te 2 zjazdy sa blisko siebie
jadac "prosto" czyli drugi zjazd nie wolno jechac wewnetrznym pasem,
w miejscu skąd wjeżdża samochód mozna wjechać na zewnętrzny pas i jechać 1 lub 2 w prawo lub wjechać na pas wewnętrzny i jechać 3 zjazd (w lewo) lub zawrócić