d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev14849505152125Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Sep 9 2010 06:04am
Quote (Lord-Keny @ 9 Sep 2010 12:48)
poniewaz jest to skrzyzowanie to gdy powie jedziemy prosto to skrecasz w 2ga w prawo, i nie wjezdzaj na wewnetrzny pas tylko jedziesz zewnetrznym, potem bedziesz mial zbyt duzo pieprzenia sie z powrotem na zewnetrzny gdyz te 2 zjazdy sa blisko siebie


jadac "prosto" czyli drugi zjazd nie wolno jechac wewnetrznym pasem,
w miejscu skąd wjeżdża samochód mozna wjechać na zewnętrzny pas i jechać 1 lub 2 w prawo lub wjechać na pas wewnętrzny i jechać 3 zjazd (w lewo) lub zawrócić
Member
Posts: 37,698
Joined: Mar 22 2009
Gold: 1.00
Sep 9 2010 08:15am
w skierniewicach jest dokladnie takie samo rondo i jade tak
http://img266.imageshack.us/img266/8306/u0mpv.jpg
z lewego nie da rady bo drugi zjazd jest zbyt blisko pierwszego
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Sep 9 2010 09:28am
zapisalem sie na 2 egzamin, dzien sadu - 21.09 :cry:
i jak to jest jak 3 egzaminy uwalisz to 5 godzin trzeba dokupic ? bo jakas laske cofnela jak sie na 3 chciala zapisac bo nie miala zaswiadczenia o dokupieniu 5 godzin...
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Sep 9 2010 09:29am
Quote (Promote @ Sep 9 2010 05:28pm)
zapisalem sie na 2 egzamin, dzien sadu - 21.09 :cry:
i jak to jest jak 3 egzaminy uwalisz to 5 godzin trzeba dokupic ? bo jakas laske cofnela jak sie na 3 chciala zapisac bo nie miala zaswiadczenia o dokupieniu 5 godzin...


dzień moich imienin :thumbsup:
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Sep 9 2010 09:37am
Quote (Promote @ 9 Sep 2010 17:28)
zapisalem sie na 2 egzamin, dzien sadu - 21.09 :cry:
i jak to jest jak 3 egzaminy uwalisz to 5 godzin trzeba dokupic ? bo jakas laske cofnela jak sie na 3 chciala zapisac bo nie miala zaswiadczenia o dokupieniu 5 godzin...


niestety tak.
Banned
Posts: 361
Joined: Sep 7 2010
Gold: 314.16
Warn: 10%
Sep 9 2010 10:06am
Quote (kr90 @ Sep 9 2010 05:37pm)
niestety tak.


a nie przypadkiem 4 godziny ?
Banned
Posts: 1,117
Joined: Apr 20 2009
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 9 2010 12:45pm
nie myslicie co robicie na drodze, dlatego oblewacie, proste
Banned
Posts: 361
Joined: Sep 7 2010
Gold: 314.16
Warn: 10%
Sep 9 2010 12:47pm
Quote (zBOAz @ Sep 9 2010 08:45pm)
nie myslicie co robicie na drodze, dlatego oblewacie, proste


ile lat ? 15 ? albo 20 i nei masz prawka ?
Banned
Posts: 1,117
Joined: Apr 20 2009
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 9 2010 12:53pm
Quote (iPhone2g16gb @ Sep 9 2010 08:47pm)
ile lat ? 15 ? albo 20 i nei masz prawka ?


25, mam prawko od 4 lat i mam wkladke [ spytaj mamusi co to jest] , eZ
Banned
Posts: 361
Joined: Sep 7 2010
Gold: 314.16
Warn: 10%
Sep 9 2010 01:01pm
Quote (zBOAz @ Sep 9 2010 08:53pm)
25,  mam prawko od 4 lat i mam wkladke [ spytaj mamusi co to jest] , eZ


tak sie sklada, ze tez mam 25 i mam prawko od 7 lat, łatwo ?

Go Back To Polska Topic List
Prev14849505152125Next
Add Reply New Topic New Poll