Quote (Milkesso @ 30 Jan 2011 15:23)
Czy warto zainwestować w v-tec'a do D14 ? Słyszałem różne opinie na ten temat, zdania są podzielone. Jedni mówią że skutki są znikome, inni posiadacze D14 z v-tec mówią że jeździ się o niebo lepiej. Może ktoś ma/miał z tym styczność?
tylko wtryskiwacze się zmieniało i wylot/dolot coś na ten temat słyszałem ponoć daje rade w chuj.
a jeśli chodzi o poważniejsze modyfikacje to nie jestem w stanie się wypowiedzieć.
Zatankowałem do mojego A4 B5 po lifcie 1,9 TDI 110km 157k przebiegu do fulla (6X) litrów ropy przejechałem 100 km i dotankowałem dzisiaj.
Wynik mnie statysfakcjonuje:
w warunkach zimowych poniżej 10*C, w mieście na krótkich trasach gdzie w dodatku przynajmniej kilkanaście minut dziennie stoję w korku spalanie wyszło ~6,8 litra/100 km
podobny test mam zamiar zrobić w lato.