d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev14849505152268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 4 2010 07:54am
Moja chromcia właśnie przechodzi wylinkę !:)
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Dec 4 2010 07:58am
a moja geniculata okazała się samcem
Member
Posts: 11,186
Joined: Nov 5 2006
Gold: 160.00
Dec 4 2010 07:59am
moj brat chce pajka , mozna go glaskac ? pytam powaznie teraz bym sie nie bal go glaskac :)
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Dec 4 2010 08:02am
Quote (BoNu5eK @ Dec 4 2010 02:59pm)
moj brat chce pajka , mozna go glaskac ? pytam powaznie teraz bym sie nie bal go glaskac :)


to nie pies, czyli nie...
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Dec 4 2010 01:56pm
Quote (BoNu5eK @ Dec 4 2010 01:59pm)
moj brat chce pajka , mozna go glaskac ? pytam powaznie teraz bym sie nie bal go glaskac :)


tak, ja zawsze glaskam swoje. bardzo to lubia :) czasem nawet puszczaja mi oczka, niesamowite uczucie - sprawiac radosc swojemu zwierzakowi ;)
Quote (Yugi @ Dec 4 2010 02:02pm)
to nie pies, czyli nie...


NIE ZNASZ SIE JUGIZORDZIE :angry:
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold: 15.00
Dec 4 2010 02:05pm
Mam zamiar kupić żółwia :O
zna się ktoś na tych stworach i jakiego najlepiej kupić na początek?
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Dec 4 2010 02:18pm
Quote (Milkesso @ Dec 4 2010 08:05pm)
Mam zamiar kupić żółwia :O
zna się ktoś na tych stworach i jakiego najlepiej kupić na początek?

poszukaj na tcp, ale raczej postaraj sie o jakiegos mniejszego cuz latwiej bedzie ci odtworzyc jego warunki.
btw jutro koncze robic kolejne terra B)
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 4 2010 06:01pm
Mam pytanie. Obudzilem sie dzisiaj o 14 czy 15 i widzialem ,ze pajak przechodzi wylinke. Minęło 10 godzin, pająk leży pod starym pancerzykiem dalej. Czy to jest normalne ? wcześniej , tj. ze 3 godziny temu widzialem ,że się poruszał od czasu do czasu a teraz nie daje znaku życia. Trochę się martwie. Warunki miał odpowiednie, trochę bardziej nawilżyłem terra na wszelki wypadek.
Member
Posts: 6,774
Joined: Aug 31 2009
Gold: 74.89
Dec 4 2010 06:13pm
Quote (myr00n @ 5 Dec 2010 01:01)
Mam pytanie. Obudzilem sie dzisiaj o 14 czy 15 i widzialem ,ze pajak przechodzi wylinke. Minęło 10 godzin, pająk leży pod starym pancerzykiem dalej. Czy to jest normalne ? wcześniej , tj. ze 3 godziny temu widzialem ,że się poruszał od czasu do czasu a teraz nie daje znaku życia. Trochę się martwie. Warunki miał odpowiednie, trochę bardziej nawilżyłem terra na wszelki wypadek.


Raczej nic mu nie jest. Po wylince musi mu troche stwardnieć pancerzyk. ;)
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 5 2010 03:07am
Dalej nic. Mam złe przeczucia, że pająkowi się coś nie powiodło. Od rozpoczęcia procesu minęło ze 20 godzin.
Go Back To Polska Topic List
Prev14849505152268Next
Add Reply New Topic New Poll