Quote (BoNu5eK @ Dec 4 2010 01:59pm)
moj brat chce pajka , mozna go glaskac ? pytam powaznie teraz bym sie nie bal go glaskac

tak, ja zawsze glaskam swoje. bardzo to lubia

czasem nawet puszczaja mi oczka, niesamowite uczucie - sprawiac radosc swojemu zwierzakowi

Quote (Yugi @ Dec 4 2010 02:02pm)
to nie pies, czyli nie...
NIE ZNASZ SIE JUGIZORDZIE
