d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev14849505152495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Aug 1 2010 01:44pm
Quote (GoSu19 @ 1 Aug 2010 21:40)
zostawicie go nie wie jak to jest cieszyc sie gra na internecie ;/


No tak, frajda z torrenta lepsiejsza.
Member
Posts: 13,291
Joined: May 24 2008
Gold: 0.00
Aug 1 2010 01:45pm
Quote (kuebk @ 1 Aug 2010 21:44)
No tak, frajda z torrenta lepsiejsza.


a czym sie rozni z torrenta a oryginal ? jak tylko kampanie chcialem zobaczyc?
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 1 2010 01:45pm
Quote (3DooM @ 1 Aug 2010 20:35)
sciagnalem z megauploda sc 2 przechodze sobie kampanie wtedy  gdy nie mam co do roboty , kupie gre (jezeli taka ochota mnie najdzie) gdy bedzie w cenie nie wiecej jak 89 zl i bedzie ok .


spoko ale nie obchodzi nas to wiec sie wy-oddal jak najszybciej. wchodzisz na forum audi i piszesz ze ci szkoda i nie kupisz? albo ze kupisz za kilka lat jak stanieje? twoja strata i twoj problem - gtfo

Quote (3DooM @ 1 Aug 2010 20:45)
a czym sie rozni z torrenta a oryginal ? jak tylko kampanie chcialem zobaczyc?


torrent - kradziez

This post was edited by cOr on Aug 1 2010 01:45pm
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Aug 1 2010 01:47pm
Quote (3DooM @ 1 Aug 2010 21:45)
a czym sie rozni z torrenta a oryginal ? jak tylko kampanie chcialem zobaczyc?


Towar na pulkach tez konsumujesz przed zakupem bo chciales tylko zobaczyc jak smakuje?
Member
Posts: 13,291
Joined: May 24 2008
Gold: 0.00
Aug 1 2010 01:49pm
Quote (cOr @ 1 Aug 2010 21:45)
spoko ale nie obchodzi nas to wiec sie wy-oddal jak najszybciej. wchodzisz na forum audi i piszesz ze ci szkoda i nie kupisz? albo ze kupisz za kilka lat jak stanieje? twoja strata i twoj problem - gtfo



torrent - kradziez


forum o sc2 wyrazilem swoja opinie wiec gtfo ode mnie , nie musi Cie obchodzic naprawde . Nie chce spamowac wiec nie bede wdawal sie z Toba w dyskusje jezeli czytac dokladnie nie potrafisz :))

co do torrenta , zglos prosze . Tylko zastanwiam sie czy kazdy kto ma cos do tego ze sciaganalem gre z torrenta jest swiety i ma same oryginaly i wszystko co ma na kompie to wydal hajs na to.

Quote
Towar na pulkach tez konsumujesz przed zakupem bo chciales tylko zobaczyc jak smakuje?


porownujesz gre do jedzenia ? ladnie . Nie poprostu sciagam z neta wiem ze to dobry material i ciekawy -> kupuje.

Quote
dobra szkoda slow. jakis dzieciak wpadl i probuje prokowacje na poziomie nuy wklepywac. niech ginie


tak zapewne za kazdym razem odpowiadasz gdy ktos ma wiecej argumentow i sam wiesz ze sa one nie do podwarzenia , tym bardziej jezeli ktos ma inna opinie na dany temat niz wiekszosc . takze cry cuz dzieckiem bylem 10 lat temu

This post was edited by 3DooM on Aug 1 2010 01:51pm
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 1 2010 01:49pm
Quote (kuebk @ 1 Aug 2010 20:47)
Towar na pulkach tez konsumujesz przed zakupem bo chciales tylko zobaczyc jak smakuje?


dobra szkoda slow. jakis dzieciak wpadl i probuje prokowacje na poziomie nuy wklepywac. niech ginie


btw
jak kontrujecie photon rush? na poczatku w ogole sie z tym nie spotykalem ale w zlotej mialem do tej pory 3 protow i wszyscy rushowali -.- nie zdaze zrobic zealota (gram randomem) zanim nie stanie mi w bazie pylon a potem juz po jablkach i musze przenosic baze -.-

Quote (3DooM @ 1 Aug 2010 20:49)
forum o sc2 wyrazilem swoja opinie wiec gtfo ode mnie , nie musi Cie obchodzic naprawde . Nie chce spamowac wiec nie bede wdawal sie z Toba w dyskusje jezeli czytac dokladnie nie potrafisz :))



nie wdasz sie ze mna w dyskusje bo jestes po prostu durny. po trzech twoich postach juz widze, ze nie masz nic sensownego do powiedzenia :)

Quote (3DooM @ 1 Aug 2010 20:49)



tak zapewne za kazdym razem odpowiadasz gdy ktos ma wiecej argumentow i sam wiesz ze sa one nie do podwarzenia , tym bardziej jezeli ktos ma inna opinie na dany temat niz wiekszosc . takze cry cuz dzieckiem bylem 10 lat temu



przeczytaj sam siebie co wypisujesz to moze zrozumiesz dlaczego ludzie tu piszacy juz cie uwazaja za przyglupa
tak - 10 lat temu miales ze 2-3 lata

This post was edited by cOr on Aug 1 2010 01:54pm
Member
Posts: 13,291
Joined: May 24 2008
Gold: 0.00
Aug 1 2010 01:55pm
wiec pokaz mi co bylo durnego w moich postach madralo?
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Aug 1 2010 01:58pm
już jestem po kilku gierkach :D na 2v2 wrzucilo do golden, 1v1 jeszcze mi dwie gry zostały ale narazie 3-0 :) jak ktos ma chec pograc to PM :D ale na dzis mam dosc
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Aug 1 2010 01:59pm
Quote (3DooM @ Aug 1 2010 08:55pm)
wiec pokaz mi co bylo durnego w moich postach madralo?


Słabe usprawiedliwianie się piractwem, nie zrozumienie porównania. O ortografii nie mówiąc.
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Aug 1 2010 01:59pm
Quote (3DooM @ 1 Aug 2010 21:55)
wiec pokaz mi co bylo durnego w moich postach madralo?


to bylo durnego ze jakbys byl naprawde dojrzaly to wiedzial bys ze 200 zl to wcale nie jest duzo, zwlaszcza ze to jedna z tych gier ktorymi mozna cieszyc sie nawet 10 lat, niewielka cena i produkt doskonaly ;d ( gry na xboxa ile kosztuja ? )

skoro masz do tego takie podejscie to znaczy ze jestes dzieciakiem utrzymujacym sie z kieszonkowego od rodzicow
Go Back To Polska Topic List
Prev14849505152495Next
Add Reply New Topic New Poll