d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev148495051525001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Sep 11 2010 07:51am
Wlaczylem ostatnie 15 minut, bylo warto :D Pozer [*]
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 11 2010 07:52am
Quote (RoGh @ 11 Sep 2010 15:51)
Wlaczylem ostatnie 15 minut, bylo warto :D Pozer [*]


no świetne widowisko :) Everton sobie zasłużył bardzo na ten remis, chociaż w 2ej połowie to United grali lepiej. Świetna końcówka :)
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Sep 11 2010 08:06am
3-3 :D full of win
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 11 2010 08:07am
Chelski już 1:0, podbijam topiki dla +1 i idę oglądać :ph34r:

o LoL

" W sobotę wieczorem Real Madryt meczem z Osasuną Pampeluna zagra pierwszy ligowy mecz na Santiago Bernabeu w tym sezonie. Kibice "Królewskich" powinni być spokojni o wynik ponieważ zespoły prowadzone przez Jose Mourinho nie przegrały u siebie od ponad ośmiu lat!"

hm, przyjedzie Blaugrana i Jose będzie płakał b)

This post was edited by Feye on Sep 11 2010 08:08am
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Sep 11 2010 08:08am
Quote (Feye @ 11 Sep 2010 16:07)
Chelski już 1:0, podbijam topiki dla +1 i idę oglądać :ph34r:


3:0 wygra
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 11 2010 08:11am
Quote (umbrela @ 11 Sep 2010 16:08)
3:0 wygra


jak nie więcej... 14 goli i bez straconej w 3 pierwszych meczach ligowych.
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Sep 11 2010 08:14am
Quote (Feye @ 11 Sep 2010 16:11)
jak nie więcej... 14 goli i bez straconej w 3 pierwszych meczach ligowych.


mam info od boga
Banned
Posts: 361
Joined: Sep 7 2010
Gold: 314.16
Warn: 10%
Sep 11 2010 08:14am
Quote (umbrela @ Sep 11 2010 04:14pm)
mam info od boga


to prwada
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 11 2010 08:15am
Quote (umbrela @ 11 Sep 2010 16:14)
mam info od boga


aha :ph34r:
mam nadzieje że Tottenham wygra z WBA B)

już 2:0 :ph34r:

This post was edited by Feye on Sep 11 2010 08:19am
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Sep 11 2010 08:26am
Chelsea 2-0 juz
drugi gol ; DDD brawa dla Greena znowu
Go Back To Polska Topic List
Prev148495051525001Next
Closed New Topic New Poll