Chelski już 1:0, podbijam topiki dla +1 i idę oglądać

o LoL
" W sobotę wieczorem Real Madryt meczem z Osasuną Pampeluna zagra pierwszy ligowy mecz na Santiago Bernabeu w tym sezonie. Kibice "Królewskich" powinni być spokojni o wynik ponieważ zespoły prowadzone przez Jose Mourinho nie przegrały u siebie od ponad ośmiu lat!"
hm, przyjedzie Blaugrana i Jose będzie płakał
This post was edited by Feye on Sep 11 2010 08:08am