d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > __ Siatkówka > Temt Oficjalny
Prev1484950515275Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,651
Joined: Apr 6 2007
Gold: 200.33
Jul 6 2012 11:24am
Quote (M4ciek @ Jul 6 2012 01:52pm)
IMO nie można odpuszczać i kalkulować :)




Ktoś puści jakieś fg ??

Na Bułgarię czy USA ??

2 : 1

moje 300 vs 150

moja Bułgaria

This post was edited by Carwer on Jul 6 2012 11:41am
Member
Posts: 11,651
Joined: Apr 6 2007
Gold: 200.33
Jul 6 2012 12:22pm
bet ciagle otwarty ale add 1 : 1
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 6 2012 12:55pm
No to pewnie z bulgaria bedziemy grali
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 7 2012 07:20am
dzis polfinaly DO BOJU POLSKO!!!!!!!!!!!

podobno bulgarzy chcieli z nami grac lepiej zebysmy ich zmietli :fume: :mad: :angry:

This post was edited by Patryk1991 on Jul 7 2012 07:20am
Member
Posts: 11,651
Joined: Apr 6 2007
Gold: 200.33
Jul 7 2012 07:41am
Kuba vs USA

oficjalny add 1 : 1

Kuba/USa do wyboru


250 : 250
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 7 2012 08:17am
mowilem :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


http://sport.onet.pl/igrzyska/siatkowka,310/polscy-siatkarze-zagraja-na-stadionie-narodowym,44038.html

- Jeśli polscy siatkarze zdobędą medal w Londynie, zorganizujemy im mecz na Stadionie Narodowym w Warszawie - mówi na łamach "Faktu" prezes PZPS, Mirosław Przedpełski.

Warunkiem bezprecedensowego meczu na jednej z aren Euro 2012 ma być "krążek" przywieziony z igrzysk olimpijskich. Biało-Czerwoni są jednym z faworytów do miejsca na podium, bowiem w ostatnich tygodniach imponują formą.

Przy tak dużej publiczności nie odbył się jeszcze żaden mecz tej dyscypliny. Stadion Narodowy może pomieścić ponad 58 tysięcy widzów, a wielce prawdopodobne jest, że na takie spotkanie przyszedłby komplet kibiców.
Member
Posts: 11,651
Joined: Apr 6 2007
Gold: 200.33
Jul 7 2012 10:14am
dzięki Patryk

:)
Member
Posts: 11,651
Joined: Apr 6 2007
Gold: 200.33
Jul 7 2012 12:25pm
1 - 0 !!
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Jul 7 2012 12:26pm
Dobra gra w pierszym secie, chociaż brawa dla Bułgarów za końcówkę.
Member
Posts: 11,651
Joined: Apr 6 2007
Gold: 200.33
Jul 7 2012 12:27pm
Quote (K4ktu5 @ Jul 7 2012 06:26pm)
Dobra gra w pierszym secie, chociaż brawa dla Bułgarów za końcówkę.




No właśnie trochę mnie to martwi, bo nie grali tak w LS Bułgarzy , zresztą kilka punktów zabrali nam sędziowie
Go Back To Polska Topic List
Prev1484950515275Next
Add Reply New Topic New Poll