☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Battlefield: Bad Company 2 - Temat Oficjalny > + Pozostałe Części Bf
Prev
1
48
49
50
51
52
99
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 25926
Replies: 981
Track Topic
Chomika
Member
Posts: 4,090
Joined: Feb 2 2008
Gold
:
50.90
#491
Mar 13 2011 10:17am
Strzela ktoś?
imnoise
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold
:
0.01
Warn: 60%
#492
Mar 13 2011 10:47am
nuterx mial mi pomoc, ale cos nie mozemy sie w czasie zgrac :/
daje 100fg za pomoc w zrobieniu flag defense pin
Chomika
Member
Posts: 4,090
Joined: Feb 2 2008
Gold
:
50.90
#493
Mar 13 2011 12:46pm
Quote (imnoise @ 13 Mar 2011 17:47)
nuterx mial mi pomoc, ale cos nie mozemy sie w czasie zgrac :/
daje 100fg za pomoc w zrobieniu flag defense pin
To jest proste, możemy się kiedyś skrzyknąć ekipą.
btw. właśnie zdobyłem platynkę na 870 iso gz
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#494
Mar 13 2011 01:49pm
Quote (imnoise @ Mar 13 2011 12:47pm)
nuterx mial mi pomoc, ale cos nie mozemy sie w czasie zgrac :/
daje 100fg za pomoc w zrobieniu flag defense pin
a jak to sie robi ?
zagra ktos teraz w squad death match ?
colos
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold
:
300.00
#495
Mar 13 2011 02:00pm
Quote (imnoise @ 13 Mar 2011 17:47)
nuterx mial mi pomoc, ale cos nie mozemy sie w czasie zgrac :/
daje 100fg za pomoc w zrobieniu flag defense pin
sam ci raczej nie pomoze i tak,chociaz mamy wlasny server,chyba od 4+ osob na serverze dopiero nalicza punkty ;p
imnoise
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold
:
0.01
Warn: 60%
#496
Mar 17 2011 02:49pm
kurwa, gralem z 30minut w tdm i wbilem pare gwiazdek i 90fragow. najpierw mi wyzerowalo statsy, a teraz sprawzam i mi nie doliczylo tych pkt.
CO ZA PIERDOLONE SCIERWO A NIE GRA
Vordigan
Member
Posts: 702
Joined: Feb 14 2011
Gold
:
65.01
Warn: 30%
#497
Mar 17 2011 02:50pm
Quote (imnoise @ Mar 17 2011 09:49pm)
kurwa, gralem z 30minut w tdm i wbilem pare gwiazdek i 90fragow. najpierw mi wyzerowalo statsy, a teraz sprawzam i mi nie doliczylo tych pkt.
CO ZA PIERDOLONE SCIERWO A NIE GRA
płacz rzekę
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#498
Mar 17 2011 02:51pm
w co wy gracie ze wam tak nie nalicza ?
mi zawsze nalicz ;/
nawet silver star dostalem
imnoise
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold
:
0.01
Warn: 60%
#499
Mar 17 2011 03:11pm
Quote (Patryk1991 @ 17 Mar 2011 22:51)
w co wy gracie ze wam tak nie nalicza ?
mi zawsze nalicz ;/
nawet silver star dostalem
osiagniecie w chuj
Chomika
Member
Posts: 4,090
Joined: Feb 2 2008
Gold
:
50.90
#500
Mar 17 2011 03:22pm
Quote (imnoise @ 17 Mar 2011 22:11)
osiagniecie w chuj
Raczej wróci, tyle że za jakiś dłuższy czas - ja tak miałem.
Btw. jakie osiągnięcie?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
48
49
50
51
52
99
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact