d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield: Bad Company 2 - Temat Oficjalny > + Pozostałe Części Bf
Prev1484950515299Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,090
Joined: Feb 2 2008
Gold: 50.90
Mar 13 2011 10:17am
Strzela ktoś?
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Mar 13 2011 10:47am
nuterx mial mi pomoc, ale cos nie mozemy sie w czasie zgrac :/
daje 100fg za pomoc w zrobieniu flag defense pin
Member
Posts: 4,090
Joined: Feb 2 2008
Gold: 50.90
Mar 13 2011 12:46pm
Quote (imnoise @ 13 Mar 2011 17:47)
nuterx mial mi pomoc, ale cos nie mozemy sie w czasie zgrac :/
daje 100fg za pomoc w zrobieniu flag defense pin


To jest proste, możemy się kiedyś skrzyknąć ekipą.

btw. właśnie zdobyłem platynkę na 870 iso gz :wub:
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Mar 13 2011 01:49pm
Quote (imnoise @ Mar 13 2011 12:47pm)
nuterx mial mi pomoc, ale cos nie mozemy sie w czasie zgrac :/
daje 100fg za pomoc w zrobieniu flag defense pin


a jak to sie robi ?

zagra ktos teraz w squad death match ?
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Mar 13 2011 02:00pm
Quote (imnoise @ 13 Mar 2011 17:47)
nuterx mial mi pomoc, ale cos nie mozemy sie w czasie zgrac :/
daje 100fg za pomoc w zrobieniu flag defense pin


sam ci raczej nie pomoze i tak,chociaz mamy wlasny server,chyba od 4+ osob na serverze dopiero nalicza punkty ;p
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Mar 17 2011 02:49pm
kurwa, gralem z 30minut w tdm i wbilem pare gwiazdek i 90fragow. najpierw mi wyzerowalo statsy, a teraz sprawzam i mi nie doliczylo tych pkt.

CO ZA PIERDOLONE SCIERWO A NIE GRA
Member
Posts: 702
Joined: Feb 14 2011
Gold: 65.01
Warn: 30%
Mar 17 2011 02:50pm
Quote (imnoise @ Mar 17 2011 09:49pm)
kurwa, gralem z 30minut w tdm i wbilem pare gwiazdek i 90fragow. najpierw mi wyzerowalo statsy, a teraz sprawzam i mi nie doliczylo tych pkt.

CO ZA PIERDOLONE SCIERWO A NIE GRA


płacz rzekę
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Mar 17 2011 02:51pm
w co wy gracie ze wam tak nie nalicza ?
mi zawsze nalicz ;/
nawet silver star dostalem :drool:
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Mar 17 2011 03:11pm
Quote (Patryk1991 @ 17 Mar 2011 22:51)
w co wy gracie ze wam tak nie nalicza ?
mi zawsze nalicz ;/
nawet silver star dostalem :drool:


osiagniecie w chuj
Member
Posts: 4,090
Joined: Feb 2 2008
Gold: 50.90
Mar 17 2011 03:22pm
Quote (imnoise @ 17 Mar 2011 22:11)
osiagniecie w chuj


Raczej wróci, tyle że za jakiś dłuższy czas - ja tak miałem.
Btw. jakie osiągnięcie? ^_^

Go Back To Polska Topic List
Prev1484950515299Next
Add Reply New Topic New Poll