d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev148495051521383Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,833
Joined: Jan 31 2006
Gold: Locked
Warn: 60%
Aug 22 2010 06:00am
macie hltv do meczow wcg? bo zaraz koncza relacje na hstv peel
Member
Posts: 690
Joined: Feb 22 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 22 2010 06:02am
Quote (DuZyG @ Aug 22 2010 01:00pm)
macie hltv do meczow wcg? bo zaraz koncza relacje na hstv peel


Note: This match will not have HLTV due to the poor internet connection at the venue
Member
Posts: 18,833
Joined: Jan 31 2006
Gold: Locked
Warn: 60%
Aug 22 2010 06:05am
Quote (Malash12 @ Aug 22 2010 12:02pm)
Note: This match will not have HLTV due to the poor internet connection at the venue


to fajnie tymbardizej ze jak wciskaja tab na hstv.pl to widac ze hltv jest i jest podane ip ale nie zdarzylem spisac
Member
Posts: 4,173
Joined: Oct 13 2007
Gold: 6,007.00
Aug 22 2010 06:24am
Quote (DuZyG @ 22 Aug 2010 14:05)
to fajnie tymbardizej ze jak wciskaja tab na hstv.pl to widac ze hltv jest i jest podane ip ale nie zdarzylem spisac


oni jak wciskaja to tam jest chyba sędzia i oni na life, a nie na hltv. Coś i m sie zwalilo ze nie dziala hltv. na HSTV transmituje gównianą Tuck Manie finał kto go obchodzi?:D
Member
Posts: 18,833
Joined: Jan 31 2006
Gold: Locked
Warn: 60%
Aug 22 2010 06:37am
Quote (LameQ @ Aug 22 2010 12:24pm)
oni jak wciskaja to tam jest chyba sędzia i oni na life, a nie na hltv. Coś i m sie zwalilo ze nie dziala hltv. na HSTV transmituje gównianą Tuck Manie finał kto go obchodzi?:D


wlasine nie wiem i jaki 15 latek na tej trackmani wszystkich cisnie - gra nie wymagajaca mozgu tylko zrecznosci wiec nic dziwnego ze byle dzieciak leje
Member
Posts: 4,173
Joined: Oct 13 2007
Gold: 6,007.00
Aug 22 2010 07:25am
Quote (DuZyG @ 22 Aug 2010 14:37)
wlasine nie wiem i jaki 15 latek na tej trackmani wszystkich cisnie - gra nie wymagajaca mozgu tylko zrecznosci wiec nic dziwnego ze byle dzieciak leje


hehe, masz racje, ale im mlodszy tym lepszy refleks
Member
Posts: 19,071
Joined: Aug 17 2006
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 22 2010 07:32am
Quote (DuZyG @ Aug 22 2010 12:37pm)
wlasine nie wiem i jaki 15 latek na tej trackmani wszystkich cisnie - gra nie wymagajaca mozgu tylko zrecznosci wiec nic dziwnego ze byle dzieciak leje


trening czyni mistrza
Member
Posts: 3,750
Joined: Oct 13 2006
Gold: 22,590.00
Aug 22 2010 11:57am
UF w finale z FX
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Aug 22 2010 02:11pm
Quote (kazanocv @ 22 Aug 2010 18:57)
UF w finale z FX


Fx łatwo wygrali, teraz trzymamy kciuki na światowych finałach.
Member
Posts: 1,810
Joined: May 2 2009
Gold: 149.92
Aug 26 2010 08:37pm
Takie pytanko z mojej strony, gdzie i za ile można wykupić server do cs ns/s ok. 22 sloty i żeby to jakoś chodziło :) Co polecacie ? Opinie.
Go Back To Polska Topic List
Prev148495051521383Next
Add Reply New Topic New Poll