Quote (Maupiatek @ 28 Feb 2010 15:51)
A właśnie, może mi ktoś powiedzieć coś na temat gry : little big planet, nie grałem ani nie czytałem nic o tym, a podobno jest to fajna gra

bardzo fajna, duzo wyzwan, mozna grac we 4, bardzo rozbudowany system online, robienie wlasnych plansz, znajomi, calkiem niezla platynka.. ogolnie polecam!

aktualnie mecze w miare mozliwosci,
mam kilka pytan,
zrobilem wszystkie tutoriale przy robieniu mapy, ale wciaz nie mam trofea.. sa jeszcze jakies inne tutoriale? :>