d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev14849505152523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Feb 28 2010 08:35am
Zdenerwowałem się troszkę. Niewiele brakło do zakończenia pobierania dema GoW 3 i wyskoczył błąd pobierania. Odpuszczam. Nie wiem co to spowodowało. Całą noc ściągało.

Pograłem w demo Fify 10 i stwierdzam, że jest zdecydowanie trudniejsza od tej na Wii. Na Wii w pierwszej grze swojej wygrałem 3-1. Tutaj po kilku grach nie strzeliłem żadnej bramki.
Dałem drugi raz szansę NFS Shift i nie jest to jednak taka zła gra. Przyzwoita, lepsza od Ridge Racer 7 przynajmniej.
Wciągnęło mnie nawet GTA. Nadal mnie w oczy kole grafika, ale ruskie radio, auto Romana i można śmigać :D
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Feb 28 2010 08:39am
Quote (VolveR @ 28 Feb 2010 15:35)
Zdenerwowałem się troszkę. Niewiele brakło do zakończenia pobierania dema GoW 3 i wyskoczył błąd pobierania. Odpuszczam. Nie wiem co to spowodowało. Całą noc ściągało.

Pograłem w demo Fify 10 i stwierdzam, że jest zdecydowanie trudniejsza od tej na Wii. Na Wii w pierwszej grze swojej wygrałem 3-1. Tutaj po kilku grach nie strzeliłem żadnej bramki.
Dałem drugi raz szansę NFS Shift i nie jest to jednak taka zła gra. Przyzwoita, lepsza od Ridge Racer 7 przynajmniej.
Wciągnęło mnie nawet GTA. Nadal mnie w oczy kole grafika, ale ruskie radio, auto Romana i można śmigać :D


Ja tam zadnego bledu z pobieraniem GoW'a nie mialem, a sciagnelo mi sie w ~2h :o
Jak cos to mozesz pobrac triale warhawka i bf 1943 (mozna smigac po multi chyba przez 30 minut).
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Feb 28 2010 08:40am
Quote (Stara_Lunara @ Feb 28 2010 04:39pm)
Ja tam zadnego bledu z pobieraniem GoW'a nie mialem, a sciagnelo mi sie w ~2h :o
Jak cos to mozesz pobrac triale warhawka i bf 1943 (mozna smigac po multi chyba przez 30 minut).


Nie będę gigabajtów ściągał 8 godzin, żeby pograć przez 30 minut :P Za słabego neta mam na to.
Member
Posts: 2,946
Joined: Jun 1 2009
Gold: 111.11
Warn: 100%
Feb 28 2010 08:51am
A właśnie, może mi ktoś powiedzieć coś na temat gry : little big planet, nie grałem ani nie czytałem nic o tym, a podobno jest to fajna gra :)
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Feb 28 2010 09:16am
Quote (VolveR @ 28 Feb 2010 15:40)
Nie będę gigabajtów ściągał 8 godzin, żeby pograć przez 30 minut :P Za słabego neta mam na to.

battlefield=niecale 500 mega
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Feb 28 2010 01:55pm
Do gory
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Feb 28 2010 02:43pm
Quote (Maupiatek @ 28 Feb 2010 15:51)
A właśnie, może mi ktoś powiedzieć coś na temat gry : little big planet, nie grałem ani nie czytałem nic o tym, a podobno jest to fajna gra :)


bardzo fajna, duzo wyzwan, mozna grac we 4, bardzo rozbudowany system online, robienie wlasnych plansz, znajomi, calkiem niezla platynka.. ogolnie polecam! :) aktualnie mecze w miare mozliwosci,

mam kilka pytan,
zrobilem wszystkie tutoriale przy robieniu mapy, ale wciaz nie mam trofea.. sa jeszcze jakies inne tutoriale? :>
Member
Posts: 8,256
Joined: Dec 13 2009
Gold: 2.77
Feb 28 2010 03:01pm
spoko sie gra .
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Feb 28 2010 04:20pm
Quote (markov @ 28 Feb 2010 21:43)
bardzo fajna, duzo wyzwan, mozna grac we 4, bardzo rozbudowany system online, robienie wlasnych plansz, znajomi, calkiem niezla platynka.. ogolnie polecam! :) aktualnie mecze w miare mozliwosci,

mam kilka pytan,
zrobilem wszystkie tutoriale przy robieniu mapy, ale wciaz nie mam trofea.. sa jeszcze jakies inne tutoriale? :>


Podczas tworzenia mapy przy wyborze narzedzi wybierz te, ktorych jeszcze nie uzyles (podswietlone na zielono) i wlacz tutka. Generalnie tych tutoriali jest od chuja ale jakos to zrobilem ;/ Jesli wczesniej jakis przypadkowo pominales to masz wala, albo pamietasz ktory to byl i go robisz albo robisz all od nowa ;D

This post was edited by Stara_Lunara on Feb 28 2010 04:21pm
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Feb 28 2010 06:34pm
Dzisiaj siadłem sobie bliżej TV, wygodny fotel, słuchawki na uszy i GTA 4. Genialny klimat. Harley i klasyka rocka w radiu. Sporo jest takich smaczków. A ten koleś "rasta" to mnie rozbraja swoimi tekstami po prostu :D
Nie żałuję, że wybrałem konsolę z GTA. Moim zdaniem bardzo dobra gra. Mogłaby mieć lepszą grafikę i optymalizację. Poza tym, reszta minusów nie jest warta wypominania.

This post was edited by VolveR on Feb 28 2010 06:34pm
Go Back To Polska Topic List
Prev14849505152523Next
Add Reply New Topic New Poll