d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Walka Miesiaca! Katowice!
Prev1484950515271Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 58,852
Joined: Nov 17 2006
Gold: 68,400.00
Dec 5 2009 05:24pm
Quote (Pakitosn @ Dec 6 2009 12:23am)
no ale problem w tym ,ze to ty na debila wychodzisz :)    nie  jutro mam wolne ;)


Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Dec 5 2009 05:25pm
Quote (Pakitosn @ Dec 6 2009 12:23am)
no ale problem w tym ,ze to ty na debila wychodzisz :)    nie  jutro mam wolne ;)


Quote (Pakitosn @ Dec 5 2009 10:19pm)
wiesz.. sporo lat juz cos tam trenuje wiec raczej  obu bym łatwo pocisnal  , bo pokazali tylko ze nawet 1 ciosu porzadnie nie potrafia zadac  , ich zachowanie w walce bylo zenujace :)


powiem wiecej,    to nawet taki "lamaga" ktory zapisal sie niedawno do sekcji, ma lepsza koordynacje niz oni i by ich tez najebal:)


Quote (Pakitosn @ Dec 5 2009 10:17pm)
ja pierdole, wy sie bic nie potraficie    hahahaha


Styka.

Quote (Pakitosn @ Dec 6 2009 12:25am)
no styka, tymbardziej ze wszystkie cytaty to prawda :))


Prawda. Potwierdzaja bardzo dobrze jakim jestes zjebem.

This post was edited by Shapiro on Dec 5 2009 05:26pm
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Dec 5 2009 05:25pm
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 681
Joined: Sep 4 2009
Gold: 0.00
Warn: 70%
Dec 5 2009 05:25pm
Quote (Shapiro @ Dec 6 2009 01:25am)
Styka.


no styka, tymbardziej ze wszystkie cytaty to prawda :))

a tak w ogole to o chuj ci chodzi?? boli cie ze trenuje BJJ ?? czy bardziej cie boli ze bede sobie strzelal z glocka ? o czym ty mozesz pomarzyc chyba ze pojdziesz na komercyjna strzelnice ? :D

This post was edited by Pakitosn on Dec 5 2009 05:27pm
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Dec 5 2009 05:27pm
Quote (Pakitosn @ 6 Dec 2009 00:25)
no styka, tymbardziej ze wszystkie cytaty to prawda :))


wyjebane mam na Ciebie :D Bana to ty możesz dostać najwyżej i wpierdol jak nagrabisz ^^
nie bądz taki wiracha przez internet
Member
Posts: 58,852
Joined: Nov 17 2006
Gold: 68,400.00
Dec 5 2009 05:28pm
Quote (Pakitosn @ Dec 6 2009 12:25am)
no styka, tymbardziej ze wszystkie cytaty to prawda :))

a tak w ogole to o chuj ci chodzi?? boli cie ze trenuje BJJ ?? czy bardziej cie boli ze bede sobie strzelal z glocka ?  o czym ty mozesz pomarzyc chyba ze pojdziesz na komercyjna strzelnice ? :D


napierdoliłbym Cię jak psa złamasie, a potem nasrał do ryja więc nie pyskuj
Banned
Posts: 5,719
Joined: May 5 2009
Gold: 0.41
Warn: 50%
Dec 5 2009 05:28pm
pakitosn a co trenujesz ?
Member
Posts: 58,852
Joined: Nov 17 2006
Gold: 68,400.00
Dec 5 2009 05:29pm
Quote (realny @ Dec 6 2009 12:28am)
napierdoliłbym Cię jak psa złamasie, a potem nasrał do ryja więc nie pyskuj


wiracha przez internet detected !
Member
Posts: 681
Joined: Sep 4 2009
Gold: 0.00
Warn: 70%
Dec 5 2009 05:29pm
Quote (Accusation @ Dec 6 2009 01:27am)
wyjebane mam na Ciebie :D Bana to ty możesz dostać najwyżej i wpierdol jak nagrabisz ^^
nie bądz taki wiracha przez internet


wyjebane mam na ciebie rowniez, mam tu juz w chuj zabanowanych kont to wiesz....:) no i dalej nie rozumiem dlaczego mi jakies zjeby mowia ze napinam sie przez neta, tylko dlatego bo trenuje SW ? :O i wyobraz sobie ze gdybym byl takim "wiracha przez neta' to nie szedlbym do policji :)

Quote (MRCN @ Dec 6 2009 01:28am)
pakitosn a co trenujesz ?


juz mowie to 100 raz, BJJ , czasem pojde na trening MMA jak mnie za bardzo nosi ~~

This post was edited by Pakitosn on Dec 5 2009 05:30pm
Member
Posts: 58,852
Joined: Nov 17 2006
Gold: 68,400.00
Dec 5 2009 05:29pm
Quote (realny @ Dec 6 2009 12:29am)
wiracha przez internet detected !


Go Back To Polska Topic List
Prev1484950515271Next
Add Reply New Topic New Poll