Quote (Pakitosn @ Dec 6 2009 12:23am)
no ale problem w tym ,ze to ty na debila wychodzisz :) nie jutro mam wolne

Quote (Pakitosn @ Dec 5 2009 10:19pm)
wiesz.. sporo lat juz cos tam trenuje wiec raczej obu bym łatwo pocisnal , bo pokazali tylko ze nawet 1 ciosu porzadnie nie potrafia zadac , ich zachowanie w walce bylo zenujace

powiem wiecej, to nawet taki "lamaga" ktory zapisal sie niedawno do sekcji, ma lepsza koordynacje niz oni i by ich tez najebal:)
Quote (Pakitosn @ Dec 5 2009 10:17pm)
ja pierdole, wy sie bic nie potraficie hahahaha
Styka.
Quote (Pakitosn @ Dec 6 2009 12:25am)
no styka, tymbardziej ze wszystkie cytaty to prawda :))
Prawda. Potwierdzaja bardzo dobrze jakim jestes zjebem.
This post was edited by Shapiro on Dec 5 2009 05:26pm