Quote (kalwigi @ Sat, 27 Dec 2008, 14:50)
mam problem, zaloguje sie na konto a jak klikam na postac to nic sie nei dzieje =/
zdonuje nawet na 0.9fg jak ktos pomoze ;p
ja tez tak mam, klikan dopoki nie wejdzie na postac.
Quote (kszak @ Sat, 27 Dec 2008, 14:47)
wpierdolę się w środku e-kłótni
pomóżcie chłopaki początkującemu.
czy robe:
Lvl req: 5
def 0-10
+1% Glancing Blow
+400 Max Mana
+5 Strenght
jest coś wart ze względu na to, że to robe?
max mana! dla kolekcjonerow fajny

Quote (alienwersus @ Sat, 27 Dec 2008, 14:51)
jaka ty widzisz różnice w tej swojej pożyczce a kupieniu items w mp i sprzedaniu ich też w mp?
HURA KONIEC
tez sie ciesze
This post was edited by Ls_Playa on Dec 27 2008 07:52am