d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Różne Śmieszne Śmieszności > Temat Oficjalny
Prev1488489490491492635Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,373
Joined: Nov 26 2006
Gold: 273.03
Mar 18 2011 01:51pm
Quote (radi3k @ Mar 18 2011 09:39pm)
W końcu Komorowski nie jest człowiekiem o jakiś większych pokładach wiedzy i ogłady.


Jakiś.
Member
Posts: 7,200
Joined: Aug 15 2009
Gold: 144.00
Mar 19 2011 04:46am
Member
Posts: 8,543
Joined: Mar 19 2006
Gold: 168.70
Mar 19 2011 04:53am
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Mar 19 2011 06:49am
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Mar 19 2011 06:49am
Member
Posts: 3,165
Joined: Nov 10 2008
Gold: 0.00
Mar 19 2011 07:17am


:D

This post was edited by Snickerss on Mar 19 2011 07:17am
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Mar 19 2011 07:22am
Quote (Prezes @ Mar 17 2011 03:42pm)


hahahahahhahha xD
Member
Posts: 7,200
Joined: Aug 15 2009
Gold: 144.00
Mar 19 2011 08:58am
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Mar 19 2011 09:02am
Quote (radi3k @ Mar 18 2011 07:39pm)
Nie rozumienie mowy jest większą dysfunkcją mózgu niż dysortografia. A co do samej wpadki, nie pierwsza nie ostatnia. W końcu Komorowski nie jest człowiekiem o jakiś większych pokładach wiedzy i ogłady.


a kto ci to powiedzial?:D irasiad wynika z tego ze zle uslyszal. komor wykazal sie debilizmem i dowodem na to ze nie powinien ukonczyc podstawowki.
generalnie i jeden i drugi nieudolny, ale irytuje mnie ciagle tlumaczenie i usprawiedliwianie towarzysza komorowskiego, jak wczesniej dopeirdalano sie do kazdego bledu sp. kaczynskiego (vide - "wpadka" z szalikiem reprezentacji).
Member
Posts: 852
Joined: Nov 2 2010
Gold: 0.00
Mar 19 2011 09:18am
Quote (wielkiburak @ Mar 19 2011 04:02pm)
a kto ci to powiedzial?:D irasiad wynika z tego ze zle uslyszal. komor wykazal sie debilizmem i dowodem na to ze nie powinien ukonczyc podstawowki.
generalnie i jeden i drugi nieudolny, ale irytuje mnie ciagle tlumaczenie i usprawiedliwianie towarzysza komorowskiego, jak wczesniej dopeirdalano sie do kazdego bledu sp. kaczynskiego (vide - "wpadka" z szalikiem reprezentacji).


Ja tam też go nie bronię, bo dla mnie jest zwykłym kmiotem, którego wrzucili na stołek bo nie było innego lepszego do sterowania. Ale zawsze to lepiej żeby wąsaty się uśmiechał niż mały karzeł się obrażał.
Go Back To Polska Topic List
Prev1488489490491492635Next
Closed New Topic New Poll