Quote (radi3k @ Mar 18 2011 07:39pm)
Nie rozumienie mowy jest większą dysfunkcją mózgu niż dysortografia. A co do samej wpadki, nie pierwsza nie ostatnia. W końcu Komorowski nie jest człowiekiem o jakiś większych pokładach wiedzy i ogłady.
a kto ci to powiedzial?:D irasiad wynika z tego ze zle uslyszal. komor wykazal sie debilizmem i dowodem na to ze nie powinien ukonczyc podstawowki.
generalnie i jeden i drugi nieudolny, ale irytuje mnie ciagle tlumaczenie i usprawiedliwianie towarzysza komorowskiego, jak wczesniej dopeirdalano sie do kazdego bledu sp. kaczynskiego (vide - "wpadka" z szalikiem reprezentacji).