d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1488489490491492717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Aug 19 2014 11:42am


ktos wie moze z jakiego to anime ?

Quote (tco1 @ Aug 19 2014 07:44pm)
czym wy sie jaracie ?


jak nie masz nic sensownego do napisania to nie pisz.
To jest temat dla tych ktorych manga i anime interesuje, nikomu nikt nie kaze tu zagladac i lubic japonska animacje.

This post was edited by Zeratull on Aug 19 2014 11:50am
Member
Posts: 8,924
Joined: Jul 16 2012
Gold: 100.03
Aug 19 2014 11:44am
Quote (Zeratull @ Aug 19 2014 07:42pm)
http://asset-8.soup.io/asset/7456/9765_85c8.gif

ktos wie moze z jakiego to anime ?


czym wy sie jaracie ?
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Aug 19 2014 11:51am
Quote (Zeratull @ 19 Aug 2014 19:42)
http://asset-8.soup.io/asset/7456/9765_85c8.gif

ktos wie moze z jakiego to anime ?


http://myanimelist.net/anime/19429/Akuma_no_Riddle
ale reki nie dam sobie urwac
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Aug 19 2014 12:44pm
Quote (Zeratull @ 19 Aug 2014 19:42)
http://asset-8.soup.io/asset/7456/9765_85c8.gif

ktos wie moze z jakiego to anime ?



jak nie masz nic sensownego do napisania to nie pisz.
To jest temat dla tych ktorych manga i anime interesuje, nikomu nikt nie kaze tu zagladac i lubic japonska animacje.


Kreska wyglada identycznie jak w steinsach, zaraz poszukam.
e/ potwierdzam Akuma no Riddle.

This post was edited by TheFirstJesusKun on Aug 19 2014 12:45pm
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Aug 21 2014 06:03am
BUMP
...

e;
jestem na 5 epie sao:2 i zaczyna sie rozkrecac, bo jak na razie straszny ślimak

This post was edited by JarooJas on Aug 21 2014 06:05am
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Aug 21 2014 06:06am
Quote (JarooJas @ 21 Aug 2014 14:03)
BUMP
...

e;
jestem na 5 epie sao:2 i zaczyna sie rozkrecac, bo jak na razie straszny ślimak


Pierwsza serie tak zjebali, ze przerwalem w polowie. Druga zapewne poszla juz tylko w kierunku romansu.
e/ a ja wciaz czekam na Hanmonogatari i nie moge sie doczekac.

This post was edited by TheFirstJesusKun on Aug 21 2014 06:06am
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Aug 21 2014 06:07am
Quote (TheFirstJesusKun @ Aug 21 2014 01:06pm)
Pierwsza serie tak zjebali, ze przerwalem w polowie. Druga zapewne poszla juz tylko w kierunku romansu.


hmm, wydaje sie, ze nie bedzie az tyle romansu, a wiecej akcji
a pierwszy sezon do 14epa to najlepsza seria jaka wyszla ostatnimi laty
po 14 odcinku zmienia sie w przedramatyzowane gówno bez krzty honoru

e;
podzielilbym sie chujstwem ktore ogladalem przez ostatnie kilka miesiecy, ale nie chce mi sie tego wszystkiego pisac :(

e2; tymczasem czekam na naruto guwninnden
e3;
swoja droga, polecam log kutajzon, calkiem niezle, ciekawe co pokaza w drugim sezonie, mogliby troche rozwinac romansik jakis :ph34r:

This post was edited by JarooJas on Aug 21 2014 06:17am
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Aug 21 2014 06:35am
Quote (JarooJas @ 21 Aug 2014 14:07)
hmm, wydaje sie, ze nie bedzie az tyle romansu, a wiecej akcji
a pierwszy sezon do 14epa to najlepsza seria jaka wyszla ostatnimi laty
po 14 odcinku zmienia sie w przedramatyzowane gówno bez krzty honoru

e;
podzielilbym sie chujstwem ktore ogladalem przez ostatnie kilka miesiecy, ale nie chce mi sie tego wszystkiego pisac :(

e2; tymczasem czekam na naruto guwninnden
e3;
swoja droga, polecam log kutajzon, calkiem niezle, ciekawe co pokaza w drugim sezonie, mogliby troche rozwinac romansik jakis  :ph34r:


Ja sao mam on hold, znaczy ogarnalem do 12 chyba odcinka i tak sie kisi reszta.
Log Horizon wlasnie mi kilka osob polecalo, ale nie wiem czego sie spodzewac w stosunku do sao.
No i z tego typu historii jeszcze trzeba No Game No Life ogarnąć. ;d
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Aug 21 2014 06:46am
Niestety, ale opinie Jasia sa dla mnie worthless, bo on jest fanem romansow :3
Ale propsuje hejt na sao 1, przynajmniej tu sie zgadzamy.

This post was edited by TheFirstJesusKun on Aug 21 2014 06:46am
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Aug 21 2014 06:53am
Quote (TheFirstJesusKun @ 21 Aug 2014 14:46)
Niestety, ale opinie Jasia sa dla mnie worthless, bo on jest fanem romansow :3
Ale propsuje hejt na sao 1, przynajmniej tu sie zgadzamy.


Nie każdy jest fanem gwałtów, molestowania w pociągach, bdsm i tentacli, jak ty.
Ja tez wole jak sa przy tym jakies glebsze uczucia, a nie tylko glebokie gardlo.. :cry:

Btw, ciekawe jaka bym mial zgodnosc z jasiem na malu xd
Go Back To Polska Topic List
Prev1488489490491492717Next
Add Reply New Topic New Poll