Quote (TheFirstJesusKun @ Aug 21 2014 01:06pm)
Pierwsza serie tak zjebali, ze przerwalem w polowie. Druga zapewne poszla juz tylko w kierunku romansu.
hmm, wydaje sie, ze nie bedzie az tyle romansu, a wiecej akcji
a pierwszy sezon do 14epa to najlepsza seria jaka wyszla ostatnimi laty
po 14 odcinku zmienia sie w przedramatyzowane gówno bez krzty honoru
e;
podzielilbym sie chujstwem ktore ogladalem przez ostatnie kilka miesiecy, ale nie chce mi sie tego wszystkiego pisac

e2; tymczasem czekam na naruto guwninnden
e3;
swoja droga, polecam log kutajzon, calkiem niezle, ciekawe co pokaza w drugim sezonie, mogliby troche rozwinac romansik jakis
This post was edited by JarooJas on Aug 21 2014 06:17am