Quote (wielkiburak @ Mar 18 2011 07:43pm)
"irasiad" to powazna sprawa a 2 orty w krotkim tekscie to nieistotne i nie warto sie czepiac, prawda?:D
Nie rozumienie mowy jest większą dysfunkcją mózgu niż dysortografia. A co do samej wpadki, nie pierwsza nie ostatnia. W końcu Komorowski nie jest człowiekiem o jakiś większych pokładach wiedzy i ogłady.