d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Różne Śmieszne Śmieszności > Temat Oficjalny
Prev1487488489490491635Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Mar 18 2011 12:27pm
Quote (Sukcez @ 17 Mar 2011 20:51)
http://i.imgur.com/FMDqm.jpg

wpadka komora

Co za jebany kretyn...

E: Komorowsky znaczy.

Quote (Shald @ 18 Mar 2011 19:28)
chodzi o to, ze napisal "bulu"? bo sie nie moge rozczytac

bulu + nadzieji

This post was edited by Xasthur on Mar 18 2011 12:29pm
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Mar 18 2011 12:28pm
Quote (Sukcez @ Mar 17 2011 09:51pm)
http://i.imgur.com/FMDqm.jpg

wpadka komora


chodzi o to, ze napisal "bulu"? bo sie nie moge rozczytac
Member
Posts: 5,065
Joined: Dec 14 2005
Gold: 1,073.00
Mar 18 2011 12:29pm


Co to k***a jest
Member
Posts: 2,298
Joined: Jan 2 2011
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 18 2011 12:29pm
Quote (Shald @ Mar 18 2011 07:28pm)
chodzi o to, ze napisal "bulu"? bo sie nie moge rozczytac


bulu i nadzieji, wielka drama w TV
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Mar 18 2011 12:43pm
Quote (Cronianz @ Mar 18 2011 06:29pm)
bulu i nadzieji, wielka drama w TV


"irasiad" to powazna sprawa a 2 orty w krotkim tekscie to nieistotne i nie warto sie czepiac, prawda?:D
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Mar 18 2011 12:44pm
Quote (undek @ 18 Mar 2011 19:29)
http://www.youtube.com/watch?v=NtcPFMzZDJE

Co to k***a jest


;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 7,692
Joined: May 27 2008
Gold: 2,801.00
Mar 18 2011 12:45pm
Quote (undek @ 18 Mar 2011 19:29)
http://www.youtube.com/watch?v=NtcPFMzZDJE

Co to k***a jest

koledzy mi mówili, że to dziwka gdzieś z naszego osiedla :unsure:
Member
Posts: 2,298
Joined: Jan 2 2011
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 18 2011 12:46pm
Quote (wielkiburak @ Mar 18 2011 07:43pm)
"irasiad" to powazna sprawa a 2 orty w krotkim tekscie to nieistotne i nie warto sie czepiac, prawda?:D


nawet o tym nie slyszalem :huh:
Member
Posts: 852
Joined: Nov 2 2010
Gold: 0.00
Mar 18 2011 01:39pm
Quote (wielkiburak @ Mar 18 2011 07:43pm)
"irasiad" to powazna sprawa a 2 orty w krotkim tekscie to nieistotne i nie warto sie czepiac, prawda?:D


Nie rozumienie mowy jest większą dysfunkcją mózgu niż dysortografia. A co do samej wpadki, nie pierwsza nie ostatnia. W końcu Komorowski nie jest człowiekiem o jakiś większych pokładach wiedzy i ogłady.
Member
Posts: 7,692
Joined: May 27 2008
Gold: 2,801.00
Mar 18 2011 01:49pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1487488489490491635Next
Closed New Topic New Poll