d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1487488489490491717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 18 2014 05:42am
Quote (TheFirstJesusKun @ Aug 18 2014 12:39pm)
Atm jestes tylko kandydatem na bajarza. Musisz obejrzec boku no pico i dac ocene wyzsa niz 6/10, aby dostac paszport chinskobajkowca.


xdxdxdxdxdxd
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Aug 18 2014 05:59am
Quote (TheFirstJesusKun @ 18 Aug 2014 13:39)
Atm jestes tylko kandydatem na bajarza. Musisz obejrzec boku no pico i dac ocene wyzsa niz 6/10, aby dostac paszport chinskobajkowca.


test prawdziwej meskosci
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Aug 18 2014 07:01am
Quote (50groszy @ 18 Aug 2014 13:59)
test prawdziwej meskosci


PRAWDZIWEJ. NAJPRAWDZIWSZEJ.
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Aug 18 2014 07:10am
Quote (Damundo @ 18 Aug 2014 15:01)
PRAWDZIWEJ. NAJPRAWDZIWSZEJ.


Najlepiej oglada sie z kolega w jednym pokoju.
Lub kilkoma kolegami......
e/ to kiedy wpadasz na seansik :3

This post was edited by TheFirstJesusKun on Aug 18 2014 07:10am
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Aug 18 2014 07:14am
Quote (TheFirstJesusKun @ 18 Aug 2014 15:10)
Najlepiej oglada sie z kolega w jednym pokoju.
Lub kilkoma kolegami......
e/ to kiedy wpadasz na seansik :3


wpraszam sie po chamsku
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Aug 18 2014 07:14am
BNP A PO SEANSIE BAWIMY SIĘ W POCIĄG :blush:
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Aug 18 2014 07:31am
Quote (50groszy @ 18 Aug 2014 15:14)
wpraszam sie po chamsku


Ty jestes z moich okolic iirc.
e/ Gdynia i Hitomi w profilu, props :D

This post was edited by TheFirstJesusKun on Aug 18 2014 07:31am
Member
Posts: 2,390
Joined: Mar 3 2010
Gold: 135.66
Aug 19 2014 01:12am
Kurwa obejrzałę 2 odcinki tego Phantoma i to już nie to : / szczerze muwionc to wręcz guwno. Nie podoba mi się tam chyba wszystko : /
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 19 2014 01:44am
Quote (KaKeMaKe @ Aug 19 2014 08:12am)
Kurwa obejrzałę 2 odcinki tego Phantoma i to już nie to : / szczerze muwionc to wręcz guwno. Nie podoba mi się tam chyba wszystko : /


go for Black Lagoon, ale jormungrand - oba maja po 2 sezony
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Aug 19 2014 01:46am
Quote (blejdowy @ 19 Aug 2014 09:44)
go for Black Lagoon, ale jormungrand - oba maja po 2 sezony


Black Lagoon ma jeszcze propsowe OVA na koniec.
Go Back To Polska Topic List
Prev1487488489490491717Next
Add Reply New Topic New Poll