☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev
1
487
488
489
490
491
717
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 131278
Replies: 7169
Track Topic
blejdowy
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold
:
500.00
#4881
Aug 18 2014 05:42am
Quote (TheFirstJesusKun @ Aug 18 2014 12:39pm)
Atm jestes tylko kandydatem na bajarza. Musisz obejrzec boku no pico i dac ocene wyzsa niz 6/10, aby dostac paszport chinskobajkowca.
xdxdxdxdxdxd
50groszy
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold
:
0.16
Warn: 10%
#4882
Aug 18 2014 05:59am
Quote (TheFirstJesusKun @ 18 Aug 2014 13:39)
Atm jestes tylko kandydatem na bajarza. Musisz
obejrzec boku no pico
i dac ocene wyzsa niz 6/10, aby dostac paszport chinskobajkowca.
test prawdziwej meskosci
Damundo
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold
:
2,986.38
#4883
Aug 18 2014 07:01am
Quote (50groszy @ 18 Aug 2014 13:59)
test prawdziwej meskosci
PRAWDZIWEJ. NAJPRAWDZIWSZEJ.
TheFirstJesusKun
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold
:
133.00
Warn: 20%
#4884
Aug 18 2014 07:10am
Quote (Damundo @ 18 Aug 2014 15:01)
PRAWDZIWEJ. NAJPRAWDZIWSZEJ.
Najlepiej oglada sie z kolega w jednym pokoju.
Lub kilkoma kolegami......
e/ to kiedy wpadasz na seansik :3
This post was edited by TheFirstJesusKun on Aug 18 2014 07:10am
50groszy
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold
:
0.16
Warn: 10%
#4885
Aug 18 2014 07:14am
Quote (TheFirstJesusKun @ 18 Aug 2014 15:10)
Najlepiej oglada sie z kolega w jednym pokoju.
Lub kilkoma kolegami......
e/ to kiedy wpadasz na seansik :3
wpraszam sie po chamsku
Damundo
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold
:
2,986.38
#4886
Aug 18 2014 07:14am
BNP A PO SEANSIE BAWIMY SIĘ W POCIĄG
TheFirstJesusKun
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold
:
133.00
Warn: 20%
#4887
Aug 18 2014 07:31am
Quote (50groszy @ 18 Aug 2014 15:14)
wpraszam sie po chamsku
Ty jestes z moich okolic iirc.
e/ Gdynia i Hitomi w profilu, props
This post was edited by TheFirstJesusKun on Aug 18 2014 07:31am
KaKeMaKe
Member
Posts: 2,390
Joined: Mar 3 2010
Gold
:
135.66
#4888
Aug 19 2014 01:12am
Kurwa obejrzałę 2 odcinki tego Phantoma i to już nie to : / szczerze muwionc to wręcz guwno. Nie podoba mi się tam chyba wszystko : /
blejdowy
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold
:
500.00
#4889
Aug 19 2014 01:44am
Quote (KaKeMaKe @ Aug 19 2014 08:12am)
Kurwa obejrzałę 2 odcinki tego Phantoma i to już nie to : / szczerze muwionc to wręcz guwno. Nie podoba mi się tam chyba wszystko : /
go for Black Lagoon, ale jormungrand - oba maja po 2 sezony
Damundo
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold
:
2,986.38
#4890
Aug 19 2014 01:46am
Quote (blejdowy @ 19 Aug 2014 09:44)
go for Black Lagoon, ale jormungrand - oba maja po 2 sezony
Black Lagoon ma jeszcze propsowe OVA na koniec.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
487
488
489
490
491
717
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact