d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1484485486487488717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Aug 13 2014 11:47am
Quote (JohnyCage @ 13 Aug 2014 19:45)
Van Hellsinga?
Nie będę nic ściągał. Nie wiem ile wytrwam. Znalazłem jakąś stronę


http://myanimelist.net/anime/777/Hellsing_Ultimate
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Aug 13 2014 11:49am
Quote (JohnyCage @ 13 Aug 2014 19:45)
Van Hellsinga?
Nie będę nic ściągał. Nie wiem ile wytrwam. Znalazłem jakąś stronę


nyaa.se>english translated anime
Najprawilniejsze zrodlo.
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Aug 13 2014 12:28pm
Quote (TheFirstJesusKun @ 13 Aug 2014 19:35)
Imo Kanon 2006 pod wzgledem fabuly byl troszke lepszy od Clannada.

FLAME SHIELD ON.
http://www.theanimegallery.com/data/thumbs/790px/0046/tAG_46773.jpg


nie ogladalem jeszcze tego :blush:
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 13 2014 12:33pm
Lepiej powiedzcie, jakie hentaje oglądacie...
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Aug 13 2014 12:33pm
Quote (50groszy @ 13 Aug 2014 20:28)
nie ogladalem jeszcze tego  :blush:


Lolololo Air->Kanon->Clannad to swojego rodzaju trylogia. Iirc wszystkie trzy dzieja sie w tym samym miescie.

Quote (Grigo @ 13 Aug 2014 20:33)
Lepiej powiedzcie, jakie hentaje oglądacie...


Dostalbym dyszke.

This post was edited by TheFirstJesusKun on Aug 13 2014 12:35pm
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Aug 13 2014 12:54pm
Quote (TheFirstJesusKun @ Aug 13 2014 08:33pm)
Lolololo Air->Kanon->Clannad to swojego rodzaju trylogia. Iirc wszystkie trzy dzieja sie w tym samym miescie.



Dostalbym dyszke.


Zapomniałeś o Angel Beats z tej samej serii jakby, każde anime przedstawia osobną pore roku. Przez jakies studio to bylo robione bodajze, wiem ze jakos byly polaczone ze soba :P
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Aug 13 2014 12:55pm
Quote (Zeratull @ 13 Aug 2014 20:54)
Zapomniałeś o Angel Beats z tej samej serii jakby, każde anime przedstawia osobną pore roku. Przez jakies studio to bylo robione bodajze, wiem ze jakos byly polaczone ze soba :P


Ten motyw z ab to jest tylko taka fanfikowa spekulacja i sie z nia zbytnio nie zgadzam. Zwlaszcza, ze ab nie bylo robione przez kyoani. Takie dociaganie na sile troche.
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Aug 13 2014 04:20pm

czy jestem chinskim bajkiem jesli ta muzyka mi sie podoba? :(
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Aug 13 2014 04:24pm
Quote (DzonyPe @ 14 Aug 2014 00:20)
http://www.youtube.com/watch?v=jnLGWph0VZ0
czy jestem chinskim bajkiem jesli ta muzyka mi sie podoba? :(


Jebac plebejskie remiksy.
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Aug 13 2014 04:36pm
Quote (DzonyPe @ 14 Aug 2014 00:20)
http://www.youtube.com/watch?v=jnLGWph0VZ0
czy jestem chinskim bajkiem jesli ta muzyka mi sie podoba? :(


Gdybyś tylko typie wiedział jak oni się witali....

Quote (tco1 @ 14 Aug 2014 00:37)
Jak słuchasz nie oglądasz nie bijesz siurka to nie


widze mamy specjaliste swiatowej klasy

This post was edited by Damundo on Aug 13 2014 04:38pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1484485486487488717Next
Add Reply New Topic New Poll