Quote (JohnyCage @ Aug 13 2014 05:32pm)
Ej zboczeńcy, czemu tu nie piszecie?
Zgodnie z zasadą nie hejtuj tego co nie znasz, dzisiaj mam zamiar się nawalić i obejrzeć chińską bajkę.
Dajcie mi coś co mnie rozpierdoli i sprawi, że stanę się takim zboczeńcem jak wy! Do tej pory widziałem tylko Dragon Balla za młodu także liczę na jakiś sztandarowy film the best of
Cze damudo, daj coś co Ci mózg rozjebao
damudo czemu poszłeś?

po 1 nie zboczency, idk jak inni ale ja nie ogladam hentai

ew. ecchi.
Po drugie nie chińska bajka tylko anime (frustruje mnie to okreslenie gimbutardow -.- )
Po trzecie podejscie zeby sie najebac i ogladac anime to nie ma sensu

(ale to tylko moje zdanie)
I wreszcie co polecic, dla poczatkujacych z anime przyjmuje sie zeby zaczac od Death Note'a, bo nie jest do konca taki fantastyczny, bardziej zblizony do rzeczywistosci. Mozesz tez obczaic Shingeki no Kyojin a.k.a. Attack on Titan. Kumplowi polecilem, który bardzo malo anime ogladal i mu sie spodobalo