d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1480481482483484717Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Jul 30 2014 06:33pm
Quote (RavenN @ 31 Jul 2014 02:21)
Z obecnego sezonu dobrze się zapowiada akame ga kill i oczywiście trzeci sezon kuroshitsuji. Tokyo ghoul też niczego sobie. Ogólnie sporo tytułów jest w tym sezonie które mi się podobają (przynajmniej póki co).


Wuuuuuuut, mialem nadzieje, ze to dociagna do konca, ale nie myslalem, ze beda kontynuowac :o
e/ gowno, to nie bedzie trzeci sezon tylko side story z pierwszego :<

This post was edited by TheFirstJesusKun on Jul 30 2014 06:35pm
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Jul 31 2014 12:29am
Quote (Zeratull @ Jul 31 2014 12:51am)
na monogatari tez przyjdzie czas kiedys ;C
Chyba zabiore sie Tsubasa Chronicle jesli uda mi sie gdzies znalesc, a jak nie to poszukam czegos innego, moze golden time.

e: jak masz MALa to podrzuc linka na pw, zobacze jutro co tam masz.


Tsubase polecam w opór, a kolejne sezony miazdza poprzednie
golden time tez jest spoko, czasem troche przedramatyzowane, ale dosc milo sie oglada
ja od ostatniego postowania w tym temacie, poogladalem chyba z 30 romansidel ;d
do tego skatowalem clannada i nodame po raz n-ty :D

This post was edited by JarooJas on Jul 31 2014 12:30am
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Aug 13 2014 09:32am
Ej zboczeńcy, czemu tu nie piszecie?

Zgodnie z zasadą nie hejtuj tego co nie znasz, dzisiaj mam zamiar się nawalić i obejrzeć chińską bajkę.
Dajcie mi coś co mnie rozpierdoli i sprawi, że stanę się takim zboczeńcem jak wy! Do tej pory widziałem tylko Dragon Balla za młodu także liczę na jakiś sztandarowy film the best of

Cze damudo, daj coś co Ci mózg rozjebao

damudo czemu poszłeś? :(

This post was edited by JohnyCage on Aug 13 2014 09:33am
Member
Posts: 4,385
Joined: May 20 2011
Gold: 8,910.00
Aug 13 2014 09:41am
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Aug 13 2014 09:45am
Quote (JohnyCage @ 13 Aug 2014 17:32)
Ej zboczeńcy, czemu tu nie piszecie?

Zgodnie z zasadą nie hejtuj tego co nie znasz, dzisiaj mam zamiar się nawalić i obejrzeć chińską bajkę.
Dajcie mi coś co mnie rozpierdoli i sprawi, że stanę się takim zboczeńcem jak wy! Do tej pory widziałem tylko Dragon Balla za młodu także liczę na jakiś sztandarowy film the best of

Cze damudo, daj coś co Ci mózg rozjebao

damudo czemu poszłeś? :(



Zazwyczaj się zaczyna od Desu NOTO, ale może autorytety walenia siura do hentajuw by sie mogly tez czasem wypowiedziec. No i co kto lubi, bo gatunkow jest od zajebania.

Quote (breakage @ 13 Aug 2014 17:41)
https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/10527715_659974184087461_6144614455951987795_n.jpg




Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Aug 13 2014 09:50am
Quote (JohnyCage @ 13 Aug 2014 17:32)
Ej zboczeńcy, czemu tu nie piszecie?

Zgodnie z zasadą nie hejtuj tego co nie znasz, dzisiaj mam zamiar się nawalić i obejrzeć chińską bajkę.
Dajcie mi coś co mnie rozpierdoli i sprawi, że stanę się takim zboczeńcem jak wy! Do tej pory widziałem tylko Dragon Balla za młodu także liczę na jakiś sztandarowy film the best of

Cze damudo, daj coś co Ci mózg rozjebao

damudo czemu poszłeś? :(


http://www.anime-shinden.info/tags/Shounen+Ai/
do wyboru, do koloru, hf
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Aug 13 2014 09:52am
Quote (JohnyCage @ Aug 13 2014 05:32pm)
Ej zboczeńcy, czemu tu nie piszecie?

Zgodnie z zasadą nie hejtuj tego co nie znasz, dzisiaj mam zamiar się nawalić i obejrzeć chińską bajkę.
Dajcie mi coś co mnie rozpierdoli i sprawi, że stanę się takim zboczeńcem jak wy! Do tej pory widziałem tylko Dragon Balla za młodu także liczę na jakiś sztandarowy film the best of

Cze damudo, daj coś co Ci mózg rozjebao

damudo czemu poszłeś? :(


po 1 nie zboczency, idk jak inni ale ja nie ogladam hentai :P ew. ecchi.
Po drugie nie chińska bajka tylko anime (frustruje mnie to okreslenie gimbutardow -.- )
Po trzecie podejscie zeby sie najebac i ogladac anime to nie ma sensu :P (ale to tylko moje zdanie)

I wreszcie co polecic, dla poczatkujacych z anime przyjmuje sie zeby zaczac od Death Note'a, bo nie jest do konca taki fantastyczny, bardziej zblizony do rzeczywistosci. Mozesz tez obczaic Shingeki no Kyojin a.k.a. Attack on Titan. Kumplowi polecilem, który bardzo malo anime ogladal i mu sie spodobalo
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Aug 13 2014 09:52am
Quote (50groszy @ 13 Aug 2014 17:50)


Jeszcze mu polec bnp, chociaz z anime bez pedalstwa ostatnio z cichym ogarnelismy strasznie pokurwiony tytul..
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Aug 13 2014 09:54am
Quote (Damundo @ 13 Aug 2014 17:52)
Jeszcze mu polec bnp, chociaz z anime bez pedalstwa ostatnio z cichym ogarnelismy strasznie pokurwiony tytul..


:wacko:
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Aug 13 2014 09:56am
Quote (JohnyCage @ 13 Aug 2014 17:32)
Ej zboczeńcy, czemu tu nie piszecie?

Zgodnie z zasadą nie hejtuj tego co nie znasz, dzisiaj mam zamiar się nawalić i obejrzeć chińską bajkę.
Dajcie mi coś co mnie rozpierdoli i sprawi, że stanę się takim zboczeńcem jak wy! Do tej pory widziałem tylko Dragon Balla za młodu także liczę na jakiś sztandarowy film the best of

Cze damudo, daj coś co Ci mózg rozjebao

damudo czemu poszłeś? :(


Sprobuj boku no pico, dobry tytul na start.
Ewentualnie bobobo-bo-bobo, ale to tylko z polskim dubbingiem bo ciezko to sciagnac.

This post was edited by TheFirstJesusKun on Aug 13 2014 09:57am
Go Back To Polska Topic List
Prev1480481482483484717Next
Add Reply New Topic New Poll