d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1479480481482483717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,924
Joined: Jul 16 2012
Gold: 100.03
Jul 20 2014 04:46am
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Jul 30 2014 01:48pm
Ktoś wie gdzie mogę obejrzeć z polskimi napisami i dobrej wersji Ghost in The Shell film ? Ten z 95 roku
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Jul 30 2014 01:48pm
Quote (Zeratull @ Jul 30 2014 09:48pm)
Ktoś wie gdzie mogę obejrzeć z polskimi napisami i dobrej wersji Ghost in The Shell film ? Ten z 95 roku


Nie lepiej pożyczyć z nyaa i dobrać suby z animesub?
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Jul 30 2014 01:50pm
Quote (Zeratull @ 30 Jul 2014 21:48)
Ktoś wie gdzie mogę obejrzeć z polskimi napisami i dobrej wersji Ghost in The Shell film ? Ten z 95 roku


Mam go na kompie.
Chcesz online, czy może być wypożyczony?
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Jul 30 2014 05:13pm
znalazlem jakas wersje blu-ray. Film spoko, ale moze jestem za stary na takie anime, jakos mnie nie powalilo :P
Jak ktos ogladal jakies dobre anime ostatnio to walcie, bo caly czas jestem glodny anime, a nie wiem co najpierw obejrzec -.-

Dzisiaj skonczylem tez Katanagatari, moge spokojnie polecic.
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Jul 30 2014 05:16pm
Quote (Zeratull @ 31 Jul 2014 01:13)
znalazlem jakas wersje blu-ray. Film spoko, ale moze jestem za stary na takie anime, jakos mnie nie powalilo :P
Jak ktos ogladal jakies dobre anime ostatnio to walcie, bo caly czas jestem glodny anime, a nie wiem co najpierw obejrzec -.-

Dzisiaj skonczylem tez Katanagatari, moge spokojnie polecic.


Mmmmmm zakonczenie Katanagatari bylo tak dobre, ze podnioslem ocene na 9.
Ja mocno polecam Tasogare Otome x Amnesia bo tez mialo doskonale zakonczenie, swietny op i ed i ogolnie jako calosc bylo zajebiscie solidne, mocna dziewiatka.
e/ jestem tez w polowie Steins;Gate, ktorymi wszyscy sie jaraja, ale na razie niczym nadzwyczajnym sie nie wyroznia.

This post was edited by TheFirstJesusKun on Jul 30 2014 05:18pm
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Jul 30 2014 05:30pm
Quote (TheFirstJesusKun @ Jul 31 2014 01:16am)
Mmmmmm zakonczenie Katanagatari bylo tak dobre, ze podnioslem ocene na 9.
Ja mocno polecam Tasogare Otome x Amnesia bo tez mialo doskonale zakonczenie, swietny op i ed i ogolnie jako calosc bylo zajebiscie solidne, mocna dziewiatka.
e/ jestem tez w polowie Steins;Gate, ktorymi wszyscy sie jaraja, ale na razie niczym nadzwyczajnym sie nie wyroznia.


El Psy Congroo!!
S;G jest zajebiste.
A co do historii Teiichiego to sie zgadzam :) OVA tez jest bardzo fajny, opening "choir" sluchalem jeszcze przez pare godzin po obejrzeniu Tasogare Otome x Amnesia :] Tam samo jak endingu z Kill la Kill.

W Katanagatari spodziewałem się normalnego zakończenia, można powiedzieć, że troche zaskoczył ostatni odcinek. Nie sie chce spoilować, ale napisze tylko, że rzadko się widuje taką koncowke.
Banned
Posts: 8,624
Joined: Jul 24 2014
Gold: 133.00
Warn: 20%
Jul 30 2014 05:32pm
Quote (Zeratull @ 31 Jul 2014 01:30)
El Psy Congroo!!
S;G jest zajebiste.
A co do historii Teiichiego to sie zgadzam :) OVA tez jest bardzo fajny, opening "choir" sluchalem jeszcze przez pare godzin po obejrzeniu Tasogare Otome x Amnesia :] Tam samo jak endingu z Kill la Kill.

W Katanagatari spodziewałem się normalnego zakończenia, można powiedzieć, że troche zaskoczył ostatni odcinek. Nie sie chce spoilować, ale napisze tylko, że rzadko się widuje taką koncowke.


Bardziej badass shit niz Alucard :DD
Also swietny OVA wydali do Amnesia.
e/ no i jakis czas temu obejrzalem Monogatari second season i dalem 10 bo to bylo tak zajebiste, zwlaszcza twist z Kaikim. Czekam mocno na Hanmonogatari.

This post was edited by TheFirstJesusKun on Jul 30 2014 05:37pm
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Jul 30 2014 05:51pm
Quote (TheFirstJesusKun @ Jul 31 2014 01:32am)
Bardziej badass shit niz Alucard :DD
Also swietny OVA wydali do Amnesia.
e/ no i jakis czas temu obejrzalem Monogatari second season i dalem 10 bo to bylo tak zajebiste, zwlaszcza twist z Kaikim. Czekam mocno na Hanmonogatari.


na monogatari tez przyjdzie czas kiedys ;C
Chyba zabiore sie Tsubasa Chronicle jesli uda mi sie gdzies znalesc, a jak nie to poszukam czegos innego, moze golden time.

e: jak masz MALa to podrzuc linka na pw, zobacze jutro co tam masz.

This post was edited by Zeratull on Jul 30 2014 05:52pm
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Jul 30 2014 06:21pm
Z obecnego sezonu dobrze się zapowiada akame ga kill i oczywiście trzeci sezon kuroshitsuji. Tokyo ghoul też niczego sobie. Ogólnie sporo tytułów jest w tym sezonie które mi się podobają (przynajmniej póki co).
Go Back To Polska Topic List
Prev1479480481482483717Next
Add Reply New Topic New Poll