Quote (TheFirstJesusKun @ Jul 31 2014 01:16am)
Mmmmmm zakonczenie Katanagatari bylo tak dobre, ze podnioslem ocene na 9.
Ja mocno polecam Tasogare Otome x Amnesia bo tez mialo doskonale zakonczenie, swietny op i ed i ogolnie jako calosc bylo zajebiscie solidne, mocna dziewiatka.
e/ jestem tez w polowie Steins;Gate, ktorymi wszyscy sie jaraja, ale na razie niczym nadzwyczajnym sie nie wyroznia.
El Psy Congroo!!
S;G jest zajebiste.
A co do historii Teiichiego to sie zgadzam

OVA tez jest bardzo fajny, opening "choir" sluchalem jeszcze przez pare godzin po obejrzeniu Tasogare Otome x Amnesia :] Tam samo jak endingu z Kill la Kill.
W Katanagatari spodziewałem się normalnego zakończenia, można powiedzieć, że troche zaskoczył ostatni odcinek. Nie sie chce spoilować, ale napisze tylko, że rzadko się widuje taką koncowke.