Quote (Luc- @ 23 May 2014 15:55)
Mam pracę, zarabiam na życie, rozwijam firmę, pomagam koledze rozwinąć jego biznes. Codziennie uczę się czegoś nowego i zdobywam doświadczenia. Mam kontakt z ludźmi i rozmawiam z nimi i ludzie zaczynają przecierać oczy i wychodzić z tego letargu.
W tym wszystkim znajduje czas na to, żeby zainteresować się tym co się dzieje wokół mnie i dopiero rok temu otworzyłem oczy na ten cały burdel. Uświadomiłem sobie jak byłem zmanipulowany przez media, przez nauczycieli w szkole, przez kolegów ( pozdro buster xd ).
Mieszkasz na Podolanach może?