d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Tibia > Temat Oficjalny
Prev14748495051123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Nov 1 2013 03:01am
Quote (tournevis @ 1 Nov 2013 09:59)
Katują Cię, czy co? Ile razy ubili Cię?


Już dwa razy, hunted to znaczy ze mnie beda zakurwiac dopoki nie przestane grac xd Wracam chyba na swoj poprzedni serwer.
Member
Posts: 2,278
Joined: Oct 19 2013
Gold: 93.37
Warn: 30%
Nov 1 2013 03:03am
keep calm, typie, niech tylko moj ziomek na fejsa wbije to zlapie kontakt do venthrixa i kurwy sie uspokojo, muwie ci
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 1 2013 03:04am
Mówiłem żebyście grali na aurorze, tam nie dostaniecie hunta.
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Nov 1 2013 03:04am
Quote (muw_mi_laajt @ 1 Nov 2013 10:03)
keep calm, typie, niech tylko moj ziomek na fejsa wbije to zlapie kontakt do venthrixa i kurwy sie uspokojo, muwie ci


Nie wystarczy samo uspokojenie sie, ten typ ma mi zaplacic xD Jego nick Zirko del Torro, najlepiej niech go z gildii wykurwia. Ja sprobuje zlapac kontakt z tym typem z wczoraj, zalatwie kurwie rooka.
Member
Posts: 4,534
Joined: Nov 4 2010
Gold: 1.00
Nov 1 2013 03:04am
Quote (TardekTJK @ Nov 1 2013 10:01am)
Już dwa razy, hunted to znaczy ze mnie beda zakurwiac dopoki nie przestane grac xd Wracam chyba na swoj poprzedni serwer.


No kurwa, ale gimbaza. Nie mogę się połączyć ze serwerem.
Member
Posts: 4,534
Joined: Nov 4 2010
Gold: 1.00
Nov 1 2013 03:10am
Gloria Victis. Sporo ich tam.
Member
Posts: 4,457
Joined: Dec 20 2010
Gold: 5.00
Nov 1 2013 03:17am
Quote (TardekTJK @ Nov 1 2013 09:58am)
Jestem na tibii ale chyba mam pograne na tym servie :D Zajebal mnie 65 level i mam hunta od najwiekszej gildii na serwerze xD


Czemu Cie tak bjja, co żeś nabroil?
Member
Posts: 115,794
Joined: Oct 10 2012
Gold: 0.00
Nov 1 2013 03:17am
nie gram w ta diabelska gre
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Nov 1 2013 03:21am
Quote (Cheapz @ 1 Nov 2013 10:17)
Czemu Cie tak bjja, co żeś nabroil?


Chyba im sie pomylilem z lajtem bo on wczoraj wyzywal typa z tamtej gildii xd
Member
Posts: 4,534
Joined: Nov 4 2010
Gold: 1.00
Nov 1 2013 03:22am
Quote (TardekTJK @ Nov 1 2013 10:21am)
Chyba im sie pomylilem z lajtem bo on wczoraj wyzywal typa z tamtej gildii xd


;DDDDDD
Go Back To Polska Topic List
Prev14748495051123Next
Add Reply New Topic New Poll