Quote (muw_mi_laajt @ 1 Nov 2013 10:03)
keep calm, typie, niech tylko moj ziomek na fejsa wbije to zlapie kontakt do venthrixa i kurwy sie uspokojo, muwie ci
Nie wystarczy samo uspokojenie sie, ten typ ma mi zaplacic xD Jego nick Zirko del Torro, najlepiej niech go z gildii wykurwia. Ja sprobuje zlapac kontakt z tym typem z wczoraj, zalatwie kurwie rooka.