d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev14748495051598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
Aug 13 2013 07:26am
Quote (iRetwe @ Aug 13 2013 03:24pm)
amunicję się robi albo kupuje u shopkeeperów a nie w sklepie


Co tam ziomus? Fajny ten felout?

This post was edited by Stanislaw on Aug 13 2013 07:26am
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Aug 13 2013 07:27am
Quote (Stanislaw @ 13 Aug 2013 14:26)
Co tam ziomus?


Witam Stanisława.
U mnie w porządku. A czy Tobie zdrowie dopisuje?

FALLOUT MEGA WYPAS

This post was edited by iRetwe on Aug 13 2013 07:27am
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 07:27am
Btw gdzie znajde shopkeeperow?
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Aug 13 2013 07:28am
Quote (Atanok @ 13 Aug 2013 14:27)
Btw gdzie znajde shopkeeperow?


w hub jeden zaraz po wejsciu do miasta po lewej, natomiast pierwsze zielone pole po lewej (do zmiany obszaru w miescie) masz cala dzielnice shopkeererow (taki bazarek)

oprocz tego masz tez w vault city
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
Aug 13 2013 07:28am
Quote (iRetwe @ Aug 13 2013 03:27pm)
Witam Stanisława.
U mnie w porządku. A czy Tobie zdrowie dopisuje?

FALLOUT MEGA WYPAS


A jak rze dobze :)), szkoda ze nie mam kompa by pograc cos
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Aug 13 2013 07:29am
Quote (Stanislaw @ 13 Aug 2013 14:28)
A jak rze dobze :)), szkoda ze nie mam kompa by pograc cos


Jag to? Wytłumacz :<
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
Aug 13 2013 07:31am
Quote (iRetwe @ Aug 13 2013 03:29pm)
Jag to? Wytłumacz :<


No bo qrwa nie chce mi sie grac na kompie starego, a nie jestem teraz w gdansku. A siedze na ipadzie

This post was edited by Stanislaw on Aug 13 2013 07:31am
Member
Posts: 9,055
Joined: Aug 27 2009
Gold: 3,934.97
Aug 13 2013 07:33am
Btw. jesteście pewni ze outdoorsman na 100% daje maksymalna szanse na unikniecie encountera? bo na poprzedniej postaci mialem sporo wiecej niz 100, teraz mam rowno 100 i cos mnie czesto dopierdalaja
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Aug 13 2013 07:33am
Quote (Stanislaw @ 13 Aug 2013 14:31)
No bo qrwa nie chce mi sie grac na kompie starego, a nie jestem teraz w gdansku. A siedze na ipadzie


ten kot tez siedzi na ipadzie :O





Quote (ripp1337 @ 13 Aug 2013 14:33)
Btw. jesteście pewni ze outdoorsman na 100% daje maksymalna szanse na unikniecie encountera? bo na poprzedniej postaci mialem sporo wiecej niz 100, teraz mam rowno 100 i cos mnie czesto dopierdalaja




mam rowno 100, czasami przez cala mape przelece i nic, a czasami 3 x pod rzad mnie lapia

kwestia szczescia

This post was edited by iRetwe on Aug 13 2013 07:33am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 13 2013 07:37am
dokłądnie to cap jest na 95% outdoorsmana
Go Back To Polska Topic List
Prev14748495051598Next
Add Reply New Topic New Poll