d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Neverwinter > Temat Oficjalny
Prev1474849505186Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 13 2013 04:44pm
Quote (DrCox @ 13 May 2013 23:10)
słowa!!!11


podobno kuba wytaczal na mnie ciezkie dziala jak opuscilem gildie xdd
A TY PEWNIE JUZ SPISZ BO JUTRO PRZYRODA RUDY KUMPLU
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
May 13 2013 06:41pm
Quote (Promote @ May 13 2013 11:24pm)
arystokracje opuscilem, 3 osoby na 30 z ktorymi sie da pofarmic never castle BICZ PLIZ :|


retwe zapisywał się z rogalem na dungeony?? przeciez solo mu znajdowało szybciej..
przeczułem że tak to się skończy już kilka dni temu, dlatego wyjebałem czym prędzej - oczywiscie do nikogo poza gildiowym magigiem nie zywie niecheci, ale mam nadzieje ze pojdzie w slady tłuszcza i skonczy swoj marny zywot solidnym pierdolnieciem z 10 pietra na chodnik.

This post was edited by bushlick on May 13 2013 06:45pm
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 14 2013 01:07am
Quote (bushlick @ May 14 2013 02:41am)
retwe zapisywał się z rogalem na dungeony?? przeciez solo mu znajdowało szybciej..
przeczułem że tak to się skończy już kilka dni temu, dlatego wyjebałem czym prędzej - oczywiscie do nikogo poza gildiowym magigiem nie zywie niecheci, ale mam nadzieje ze pojdzie w slady tłuszcza i skonczy swoj marny zywot solidnym pierdolnieciem z 10 pietra na chodnik.


cze

ej kto ogarnia o co chodiz z tym bugiem na GF?
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
May 14 2013 02:10am
Quote (Lander @ 14 May 2013 08:07)
cze

ej kto ogarnia o co chodiz z tym bugiem na GF?


wiem ale nie powiem bo robie grube miljony na tym
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
May 14 2013 02:17am
jakos nie gralem przez dluzszy czas, warto do tego wracac? slyszalem o jakichs exploitach na lvl 60 w godzine i innych bugach.
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
May 14 2013 02:20am
Quote (fro5tbite @ 14 May 2013 09:17)
jakos nie gralem przez dluzszy czas, warto do tego wracac? slyszalem o jakichs exploitach na lvl 60 w godzine i innych bugach.


gra bez endgejmu, pozdrawiam
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
May 14 2013 02:28am
Quote (iRetwe @ 14 May 2013 09:20)
gra bez endgejmu, pozdrawiam


https://soundcloud.com/promote111oneone/210915-1
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
May 14 2013 02:32am
Quote (fro5tbite @ May 14 2013 10:17am)
jakos nie gralem przez dluzszy czas, warto do tego wracac? slyszalem o jakichs exploitach na lvl 60 w godzine i innych bugach.


Content pewnie beda dodawac, a Quest Line mi sie naprawde podoba. Zreszta tak jeczalem na te gre, a gralem tankiem... Gra wizardem jest o niebo ciekawsza.
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
May 14 2013 02:41am
Da sie jakos przerzucic ad z postaci na postac?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 14 2013 02:43am
Quote (groom @ May 14 2013 10:41am)
Da sie jakos przerzucic ad z postaci na postac?


ad -> zen -> druga postac -> ad chyba
Go Back To Polska Topic List
Prev1474849505186Next
Add Reply New Topic New Poll