Quote (Promote @ May 13 2013 11:24pm)
arystokracje opuscilem, 3 osoby na 30 z ktorymi sie da pofarmic never castle BICZ PLIZ :|
retwe zapisywał się z rogalem na dungeony?? przeciez solo mu znajdowało szybciej..
przeczułem że tak to się skończy już kilka dni temu, dlatego wyjebałem czym prędzej - oczywiscie do nikogo poza gildiowym magigiem nie zywie niecheci, ale mam nadzieje ze pojdzie w slady tłuszcza i skonczy swoj marny zywot solidnym pierdolnieciem z 10 pietra na chodnik.
This post was edited by bushlick on May 13 2013 06:45pm