d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev14748495051412Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,268
Joined: Mar 7 2008
Gold: 1.00
Warn: 40%
Nov 17 2012 06:02pm
A na starszych dodatkach ludzie grają?
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 17 2012 06:05pm
Quote (cOr @ 18 Nov 2012 01:00)
chuja wafla, napisales kompletne bzdury



1. nie trzeba miec wszystkich dodatkow zeby grac w wow
2. tych dwoch dodatkow nie trzeba kupowac bo zawieraja sie w podstawce



150 zl kosztuje komplet.


O, to nawet nie wiedzialem, ze podstawka ma juz w Sobie TBC i Wotlka, najs :<

Wybaczam Ci poprawienie mnie.

Quote (yo_mama @ 18 Nov 2012 01:02)
A na starszych dodatkach ludzie grają?


Graja, jak robia alty, zawsze mozesz kupic podstawke i pograc tylko do ktoregos lvlu, a jak Ci sie spodoba to dokupic reszte.

This post was edited by zYwi3c on Nov 17 2012 06:06pm
Member
Posts: 2,268
Joined: Mar 7 2008
Gold: 1.00
Warn: 40%
Nov 17 2012 06:06pm
W takim razie wale to, więcej jak 150zł na tą grę nie wydam.

e: ta gra juz mi sie spodobala, wbilem 8 poziom

This post was edited by yo_mama on Nov 17 2012 06:10pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 17 2012 06:14pm
Quote (yo_mama @ 18 Nov 2012 01:06)
W takim razie wale to, więcej jak 150zł na tą grę nie wydam.

e: ta gra juz mi sie spodobala, wbilem 8 poziom


Szalejesz, spokojnie.
Member
Posts: 2,268
Joined: Mar 7 2008
Gold: 1.00
Warn: 40%
Nov 17 2012 06:25pm
W takim razie 80zł za 3w1 + 120zł (empik) za mop.

Na razie poczekam.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 17 2012 06:31pm
Quote (yo_mama @ 18 Nov 2012 01:25)
W takim razie 80zł za 3w1 + 120zł (empik) za mop.

Na razie poczekam.


MoP'a za 80 zl masz w necie.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Nov 17 2012 06:34pm
Quote (zYwi3c @ 18 Nov 2012 01:05)
O, to nawet nie wiedzialem, ze podstawka ma juz w Sobie TBC i Wotlka, najs :<

Wybaczam Ci poprawienie mnie.



Graja, jak robia alty, zawsze mozesz kupic podstawke i pograc tylko do ktoregos lvlu, a jak Ci sie spodoba to dokupic reszte.


Z tego co wiem nie są połączone tylko można kupić pack vanilla+tbc+wotlk za jakieś grosze + do tego cata to też grosze a mopa za 80zł się dostanie.
cały pak kluczy za 140łż jest
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 17 2012 06:39pm
Quote (1970 @ 18 Nov 2012 01:34)
Z tego co wiem nie są połączone tylko można kupić pack vanilla+tbc+wotlk za jakieś grosze + do tego cata to też grosze a mopa za 80zł się dostanie.
cały pak kluczy za 140łż jest


Czyli tak jak mowilem, cOr nie ogarnia, jak zawsze.
Member
Posts: 2,268
Joined: Mar 7 2008
Gold: 1.00
Warn: 40%
Nov 18 2012 01:32am
Dobra moje ostastnie pytania. (Lol jest promocja na warchesta, 5 euro)

Więc zacząłem już robić postać na ściągniętym mopie. Jeśli kupie teraz podstawkę z battle.neta za 5 euro, to jest opcja, żeby przenieść tego mojego 20lvl na tą podstawkę, dobić tam max lvl, kupić następne dwa dodatki i grać na tej max lvld postaci?
Member
Posts: 10,975
Joined: Aug 31 2007
Gold: 3,583.00
Nov 18 2012 01:43am
Quote (yo_mama @ 18 Nov 2012 08:32)
Dobra moje ostastnie pytania. (Lol jest promocja na warchesta, 5 euro)

Więc zacząłem już robić postać na ściągniętym mopie. Jeśli kupie teraz podstawkę z battle.neta za 5 euro, to jest opcja, żeby przenieść tego mojego 20lvl na tą podstawkę, dobić tam max lvl, kupić następne dwa dodatki i grać na tej max lvld postaci?


Tak, po prostu na koncie aktywujesz klucz :p
Go Back To Polska Topic List
Prev14748495051412Next
Add Reply New Topic New Poll