Quote (Alyx @ Oct 24 2012 10:13am)
na mp to cieżko, probowałem na mp1 pograć akt 1 ale za niski mam dmg, musze nad inteligencją popracować.
latam mp0 akt 1 albo początek 2 aktu szamanką -
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/alienwersus-2378/hero/15674565hmm itemki masz zacne

ja bym chyba szukał broni szybszej w kradziężą życia, bazowym krytem i dziurką, ale nie wiem, grałem monkiem tylko do ~20 lvla
