Quote (NuterX @ 7 Apr 2012 10:11)
masz bete mistrzu?
Wynająłem na tydzień za 350 fg.
Quote (pezet44 @ 7 Apr 2012 10:12)
chuj tam.
Na początku ściągnę po jakimś czasie (o ile mi się spodoba) jak stanieje to kupię.
Nie wiem czy będzie możliwość gry na piracie.
This post was edited by Xasthur on Apr 7 2012 04:33am