d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 > Temat Oficjalny
Prev147484950512670Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 24,691
Joined: Oct 6 2008
Gold: 9,169.00
Apr 7 2012 03:30am
Quote (Immanencja @ Apr 6 2012 07:29pm)
Byłem pytać o EK ale jest tylko podstawka i to za 200zł -.-


EK juz raczej nigdzie nie znajdziesz.. w empiku przecize podstawa jest za 169,00zł
Member
Posts: 75,508
Joined: Nov 3 2007
Gold: 0.00
Apr 7 2012 03:49am
bede gral barbem trenuje od paru miechow warriorem :) burning legion Bandit ^^
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Apr 7 2012 04:32am
Quote (NuterX @ 7 Apr 2012 10:11)
masz bete mistrzu?

Wynająłem na tydzień za 350 fg.

Quote (pezet44 @ 7 Apr 2012 10:12)
chuj tam.
Na początku ściągnę po jakimś czasie (o ile mi się spodoba) jak stanieje to kupię.

Nie wiem czy będzie możliwość gry na piracie.

This post was edited by Xasthur on Apr 7 2012 04:33am
Banned
Posts: 6,178
Joined: Sep 4 2011
Gold: 500.00
Warn: 20%
Apr 7 2012 04:35am
Features: Minimum attributes of your Video Card
Required You Have
Pixel Shader version 3.0 4.1
Vertex Shader version 3.0 4.1
Dedicated Video RAM 256 MB 768 MB
PASS
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Apr 7 2012 04:37am
Quote (adziOL @ 7 Apr 2012 11:35)
Features: Minimum attributes of your Video Card
  Required  You Have
  Pixel Shader version  3.0  4.1
  Vertex Shader version  3.0  4.1
  Dedicated Video RAM  256 MB  768 MB
  PASS

Mi na 9600 GT chodzi na maksa. :)
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Apr 7 2012 04:48am
Quote (Xasthur @ 7 Apr 2012 11:32)
Wynająłem na tydzień za 350 fg.


Nie wiem czy będzie możliwość gry na piracie.


dlaczego miałoby nie być?
W GTA IV też każdy mówił, że pirat nie odpali bo gra musi się łączyć z netem to samo z Assassin's Creed a jakoś we wszystkie te gierki śmigałem bez najmniejszych problemów.
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
Apr 7 2012 04:58am
Quote (Xasthur @ Apr 7 2012 11:32am)
Nie wiem czy będzie możliwość gry na piracie.


pewnie bedzie jak z SC2

Member
Posts: 4,852
Joined: Dec 11 2011
Gold: 4.85
Apr 7 2012 06:20am
Quote (Latwiak @ 7 Apr 2012 01:27)
1. kupujac annuala masz 99% szans ze ci go zabiora
2. kupowanie boxa na keye.pl to tez ryzyko, z cata robili tak ze wysylali niepolskie pudla


niby skad masz takie informacje ??
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Apr 7 2012 06:21am
Udostępniłby ktoś betę na święta? :cry:
Member
Posts: 3,437
Joined: Jan 26 2010
Gold: 122.00
Apr 7 2012 06:35am
ja tam kupuje 15 maja :) normalnie w sklepie
Go Back To Polska Topic List
Prev147484950512670Next
Closed New Topic New Poll