d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dc Universe Online > Oficjalnym Tematem Sie Staje
Prev1474849505177Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,816
Joined: Mar 18 2006
Gold: 0.00
Nov 18 2011 01:11pm
Quote (vyyj @ 18 Nov 2011 17:31)
Ja juz mam wystarczajaco marksow, zeby kupic 1 czesc setu PvE :> hrarha Pokaze Wam pozniej jak bede wygladal.


ja mam od wczoraj, ale chce najprzod armor kupic wiec dzis jeszcze dua dojebac musze
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 18 2011 02:04pm
Quote (LightMaFire @ Nov 18 2011 08:11pm)
ja mam od wczoraj, ale chce najprzod armor kupic wiec dzis jeszcze dua dojebac musze


no ja tez od wczoraj ale byl bug, ze mialem niby 15 zamiast 57. :c
Member
Posts: 3,816
Joined: Mar 18 2006
Gold: 0.00
Nov 18 2011 02:15pm
y, ten bug dalo sie wykorzystac :D
tak samo jak ludzie na mail bugu zarobili w chuj, pogoogluj :D
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 18 2011 04:19pm
Quote (LightMaFire @ Nov 18 2011 09:15pm)
y, ten bug dalo sie wykorzystac :D
tak samo jak ludzie na mail bugu zarobili w chuj, pogoogluj :D


wykorzystales go? :c a ja nic nie wiedzialem :((

Kupilem sobie za to fajne skrzydla bo po alertach mam juz troche pve gearu, a skrzydla mialem pvp, wiec je wymienilem. ogolnie zrobilem respec skilli i moja postac jest duzo lepsza na alerty/raidy.

Ogolnie ja jako dps nie potrzebuje np 350 dominance, zeby dolaczyc do raidu. To raczej tanker powinien miec tyle, a nie ja.
Member
Posts: 3,816
Joined: Mar 18 2006
Gold: 0.00
Nov 18 2011 05:55pm
Quote (vyyj @ 19 Nov 2011 01:19)
wykorzystales go? :c a ja nic nie wiedzialem :((

Kupilem sobie za to fajne skrzydla bo po alertach mam juz troche pve gearu, a skrzydla mialem pvp, wiec je wymienilem. ogolnie zrobilem respec skilli i moja postac jest duzo lepsza na alerty/raidy.

Ogolnie ja jako dps nie potrzebuje np 350 dominance, zeby dolaczyc do raidu. To raczej tanker powinien miec tyle, a nie ja.



Ja kurde mialem kupic armor i mi net skurwilo dzis wieczor :// jutro kupuje. Ale oki co i na tanku i na dpsie jeszcze nie gralem duo zeby nie miec najwyzszego dps (w koncu mam build "ponoc" najlepszego tanka w grze).
Dominance jest potrzebne do kontroli i generalniee zadawania dmg, jasne ze go nie "POTRZEBUJESZ" ale to jak isc na sol1 w zielonym gearze bo i tak "reszta grupy zrobi to za Ciebie" jezeli wiesz o co mi chodzi.
Btw. moze sie jutro ogarniemy jakos konkretnie i sobie pare area 51 na t1 jebniemy?
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 18 2011 06:55pm
Quote (LightMaFire @ Nov 19 2011 12:55am)
Ja kurde mialem kupic armor i mi net skurwilo dzis wieczor :// jutro kupuje. Ale oki co i na tanku i na dpsie jeszcze nie gralem duo zeby nie miec najwyzszego dps (w koncu mam build "ponoc" najlepszego tanka w grze).
Dominance jest potrzebne do kontroli i generalniee zadawania dmg, jasne ze go nie "POTRZEBUJESZ" ale to jak isc na sol1 w zielonym gearze bo i tak "reszta grupy zrobi to za Ciebie" jezeli wiesz o co mi chodzi.
Btw. moze sie jutro ogarniemy jakos konkretnie i sobie pare area 51 na t1 jebniemy?


luz, mam fajnego healera w lidze, pewnie pomoze.
Generalnie koles mi napisal, ze moglby mi dac build ale najlepiej samemu ogarnac co i jak.
Rozdalem ponownie skille, gra mi sie lepiej ale jeszcze raz je pozniej zresetuje. Po prostu jest sporo fajnych skilli, a pasek ma tylko 6 miejsc, no kurwa...



omg yea


/e Moze jest jakis sposob na bindowanie innych skilli bo 6 miejsc to stanowczo za malo jak na tyle punktow do rozdania...

This post was edited by vyyj on Nov 18 2011 06:57pm
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Nov 19 2011 04:40am
Nie ma, o to chodzi w tej grze wlasnie ;)

Jak zresetować moc? Jak resetowałem maina to tylko skille i bron moglem, a nie mialem nigdzie opcji zmiany mocy.
Member
Posts: 3,816
Joined: Mar 18 2006
Gold: 0.00
Nov 19 2011 04:43am
Quote (Lander @ 19 Nov 2011 13:40)
Nie ma, o to chodzi w tej grze wlasnie ;)

Jak zresetować moc? Jak resetowałem maina to tylko skille i bron moglem, a nie mialem nigdzie opcji zmiany mocy.


mocy sie nie da chyba ; o

Quote (vyyj @ 19 Nov 2011 03:55)
luz, mam fajnego healera w lidze, pewnie pomoze.
Generalnie koles mi napisal, ze moglby mi dac build ale najlepiej samemu ogarnac co i jak.
Rozdalem ponownie skille, gra mi sie lepiej ale jeszcze raz je pozniej zresetuje. Po prostu jest sporo fajnych skilli, a pasek ma tylko 6 miejsc, no kurwa...

http://i42.tinypic.com/2lwkd8l.jpg

omg yea


/e Moze jest jakis sposob na bindowanie innych skilli bo 6 miejsc to stanowczo za malo jak na tyle punktow do rozdania...


Powiem Ci tak, generalnie z reguly w kazdej grze rozkminiam dwie rzeczy - buildy i czity. I widze w tej grze nie robi sie builda ktorym "najlepiej sie gra" tylko ktory "robi najwiecej dmg" / "najlepiej trzyma aggroo" etc. a tym juz zajmuja sie mozgi na forach z kalkulatorami, zobacz sobie te ich obliczenia na boardzie. Najlepiej znalezc najodpowiedniejszy build i nauczyc sie nim grac, cala filozofia.
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Nov 19 2011 04:48am
Quote (LightMaFire @ Nov 19 2011 12:43pm)
mocy sie nie da chyba ; o



Powiem Ci tak, generalnie z reguly w kazdej grze rozkminiam dwie rzeczy - buildy i czity. I widze w tej grze nie robi sie builda ktorym "najlepiej sie gra" tylko ktory "robi najwiecej dmg" / "najlepiej trzyma aggroo" etc. a tym juz zajmuja sie mozgi na forach z kalkulatorami, zobacz sobie te ich obliczenia na boardzie. Najlepiej znalezc najodpowiedniejszy build i nauczyc sie nim grac, cala filozofia.


Ktos wlasnie mowil ze mozna ;<
Member
Posts: 3,816
Joined: Mar 18 2006
Gold: 0.00
Nov 19 2011 05:15am




Wbijajcie na kanal d2jsp
Go Back To Polska Topic List
Prev1474849505177Next
Add Reply New Topic New Poll