Quote (Lander @ 19 Nov 2011 13:40)
Nie ma, o to chodzi w tej grze wlasnie

Jak zresetować moc? Jak resetowałem maina to tylko skille i bron moglem, a nie mialem nigdzie opcji zmiany mocy.
mocy sie nie da chyba ; o
Quote (vyyj @ 19 Nov 2011 03:55)
luz, mam fajnego healera w lidze, pewnie pomoze.
Generalnie koles mi napisal, ze moglby mi dac build ale najlepiej samemu ogarnac co i jak.
Rozdalem ponownie skille, gra mi sie lepiej ale jeszcze raz je pozniej zresetuje. Po prostu jest sporo fajnych skilli, a pasek ma tylko 6 miejsc, no kurwa...
http://i42.tinypic.com/2lwkd8l.jpg
omg yea
/e Moze jest jakis sposob na bindowanie innych skilli bo 6 miejsc to stanowczo za malo jak na tyle punktow do rozdania...
Powiem Ci tak, generalnie z reguly w kazdej grze rozkminiam dwie rzeczy - buildy i czity. I widze w tej grze nie robi sie builda ktorym "najlepiej sie gra" tylko ktory "robi najwiecej dmg" / "najlepiej trzyma aggroo" etc. a tym juz zajmuja sie mozgi na forach z kalkulatorami, zobacz sobie te ich obliczenia na boardzie. Najlepiej znalezc najodpowiedniejszy build i nauczyc sie nim grac, cala filozofia.