d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Apple > Temat Oficjalny
Prev14748495051339Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Feb 29 2012 09:05am
Quote (Elfisher @ Feb 29 2012 03:04pm)
Ale nikt tego nie robi, a facebook to definitywnie top 5 z najpopularniejszych apps na android.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Feb 29 2012 09:07am
Quote (imnoise @ Feb 29 2012 03:05pm)
nie uzywam facebooka  :lol:  .
swoja droga, to czemu nie napisales tego w temacie o androidzie, tylko tutaj? nie widze zwiazku z ios.
Nigdy nie bylem w tamtym temacie i nie chce go zaszczycac swoja obecnoscia.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Feb 29 2012 09:10am
w przeciwienstwie do Ciebie staram sie byc ostatnio obiektywny i dostrzegam wady i zalety zarowno androida jak i ios.

jak widac mocno interesuje sie nawet ipadem. uwazam, ze gniecie pod wzgledem softu konkurencje. szczegolnie jezeli chodzi o aplikacje typu ibooks.
na ios jest jeden hub z ksiazkami i jest dopracowany oraz zasobny. na androidowych tabletach kazdy samsung czy htc robi swoje huby z grami, ksiazkami itp.

podoba mi sie tez optymalizacja i plynnosc. a znowu dziwia mnie ceny akcesoriow.
zwykly kawalek kabla kosztuje 130zl. zeby podpiac ipada do tv przez hdmi i do projektora przez vga, to trzeba wydac prawie 300zl na przejsciowki. a to powinno byc w pudelku z tabletem...

This post was edited by imnoise on Feb 29 2012 09:14am
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Feb 29 2012 09:12am
Quote (imnoise @ Feb 29 2012 03:10pm)
w przeciwienstwie do Ciebie staram sie byc ostatnio obiektywny i dostrzegam wady i zalety zarowno androida jak i ios.

jak widac mocno interesuje sie nawet ipadem. uwazam, ze gniecie pod wzgledem softu konkurencje. szczegolnie jezeli chodzi o aplikacje typu ibooks.
na ios jest jeden hub z ksiazkami i jest dopracowany oraz zasobny. na androidowych tabletach kazdy samsung czy htc robi swoje huby z grami, ksiazkami itp.
Tez jestem obiektywny i uwazam iz android nie ma nic interesujacego i przewyzszajacego rozwiazania Apple.
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Mar 1 2012 08:40am
Quote (Pozer @ 29 Feb 2012 17:12)
Tez jestem obiektywny

Uhum.

http://www.internetzona.pl/2012/02/06/blad-w-imessage-pozwala-na-szpiegowanie-twoich-konwersacji/
Skończcie już to licytowanie się na błędy, bo są i w Androidzie i u Apple'a i nic z tym nie zrobicie.
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Mar 1 2012 08:46am
Quote (Pozer @ 29 Feb 2012 17:12)
Tez jestem obiektywny i uwazam iz android nie ma nic interesujacego i przewyzszajacego rozwiazania Apple.


3.5"" vs 4-4.5" ;d???
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Mar 1 2012 09:09am
fajnym rozwiazaniem jest all in one dock. jest hdmi, vga, usb i karty pamieci.
tylko ma ksztalt taki, ze duzo miejsca w plecaku czy torbie zajmuje i nie widzialem w polskich sklepach tego.

http://www.alibaba.com/product-gs/495571375/High_Quality_All_in_one_Docking.html
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Mar 1 2012 09:26am
Quote (elkabel @ 1 Mar 2012 15:46)
3.5"" vs 4-4.5" ;d???


misiek akurat wielkosci wyswietlacza nie ma co ganic, bo jednemu wystarczaja nawet 3" i woli telefon maly i poreczny, a drugiemu 4.5" to malo i nosi telefon w plecaku.
Member
Posts: 4,004
Joined: Jan 17 2009
Gold: 2,618.00
Mar 1 2012 10:05am
nie wypowiem sie
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Mar 1 2012 10:24am
krotki reportaz o pracownikach foxconn'u skladajacego produkty apple'a


This post was edited by Elfisher on Mar 1 2012 10:24am
Go Back To Polska Topic List
Prev14748495051339Next
Add Reply New Topic New Poll