Quote (Redel @ 25 Oct 2011 14:55)
Prawda.
Powiedz mi tylko jak muszę z odrzutowca zbombardowac lotnisko to nie mogę ostatnich celi PRL ściągnąć.
Nie potrafię zmienić broni i samoloty nie trafiają

Wlaczasz to cale IR pod C, pozniej musisz trzymac target na bialych obiektach, ppm zoomujesz, jak bedzie rdy pisac, to klikasz, i ciagle trzymasz target tym calym krzyzaczkiem na obiekcie.
Quote (groom @ 25 Oct 2011 15:08)
O kurde, w ogole o tym nie pomyslalem, DZIEKI

This post was edited by markov on Oct 25 2011 07:28am