d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev14748495051211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Oct 25 2011 07:08am
Quote (markov @ 25 Oct 2011 13:33)
Nie lepiej za zlotowke kupic na 72h konto fileserve?

Kampania poki co bardzo fajna, misja w samolocie prezentowala sie zajebiscie dobrze.



O kurde, w ogole o tym nie pomyslalem, DZIEKI :)

juz mam, 1,49 zl z allegro, dawno nie widzialem tak pojebanego hasla ;D

This post was edited by groom on Oct 25 2011 07:31am
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Oct 25 2011 07:27am
Quote (Redel @ 25 Oct 2011 14:55)
Prawda.
Powiedz mi tylko jak muszę z odrzutowca zbombardowac lotnisko to nie mogę ostatnich celi PRL ściągnąć.
Nie potrafię zmienić broni i samoloty nie trafiają :cry:


Wlaczasz to cale IR pod C, pozniej musisz trzymac target na bialych obiektach, ppm zoomujesz, jak bedzie rdy pisac, to klikasz, i ciagle trzymasz target tym calym krzyzaczkiem na obiekcie.

Quote (groom @ 25 Oct 2011 15:08)
O kurde, w ogole o tym nie pomyslalem, DZIEKI :)


:thumbsup:

This post was edited by markov on Oct 25 2011 07:28am
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 25 2011 09:12am
czas zaczacz nol lajfowac :wub:
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Oct 25 2011 09:57am
Quote (Go_0su @ 25 Oct 2011 11:04)
ja już mam :D

http://images47.fotosik.pl/1172/b6269eca2e1c8f10med.jpg


rowniez juz odebralem, jem obiad i przystepuje do nakurwiania :)
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Oct 25 2011 10:00am
zostalem zmiazdzony ta gra, po prostu zmiazdzony, tyle moge powiedzieć so far, bo jeszcze nie uspokoilem sie po misji z odrzutowcem, czułem sie jakbym naprawde siedzial w kokpicie, ta gra wyglada rewelacyjnie
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 25 2011 10:06am
Z ciekawosci, kupowal ktos gre w Empiku / Media albo gdzies ? po ile tam sprzedaja ? Ogolnie mam keya tego z allegro co byl za 85 zl. Ale czasami maja fajne promocje to moze i pudelko bym kupil i sprzedal keya :<
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Oct 25 2011 10:07am
Quote (zYwi3c @ 25 Oct 2011 18:06)
Z ciekawosci, kupowal ktos gre w Empiku / Media albo gdzies ? po ile tam sprzedaja ? Ogolnie mam keya tego z allegro co byl za 85 zl. Ale czasami maja fajne promocje to moze i pudelko bym kupil i sprzedal keya :<


a po co ci pudełko?
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Oct 25 2011 10:18am
Quote (zYwi3c @ 25 Oct 2011 18:06)
Z ciekawosci, kupowal ktos gre w Empiku / Media albo gdzies ? po ile tam sprzedaja ? Ogolnie mam keya tego z allegro co byl za 85 zl. Ale czasami maja fajne promocje to moze i pudelko bym kupil i sprzedal keya :<


Limitowana 135, zwykła 125 jak dobrze pamiętam.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 25 2011 10:19am
Quote (EustachyMotyka @ 25 Oct 2011 18:07)
a po co ci pudełko?


Do kolekcji :<

Quote (toyo @ 25 Oct 2011 18:18)
Limitowana 135, zwykła 125 jak dobrze pamiętam.


bleh, nie warto :p
Member
Posts: 11,106
Joined: Jul 29 2005
Gold: 2,841.50
Oct 25 2011 10:22am
Na PC wymiata graficznie.. sama gra ten sam szajs co inne.
Na konsole, porażka..

Ale pierdoli mnie to, bo zapowiedziano GTA V :D

Haters gonna hate ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev14748495051211Next
Add Reply New Topic New Poll