Quote (Cannabisek @ Jan 23 2012 08:49pm)
ogladalem troche tam sie gowno dzieje kopanina bardziej villarreal cos probuje ale wylaczylem taka nuda ;d
a southampton powinien przegrywac 1:2 nie wiem jak mogli nie strzelic niezle odjebali ;d czekam na 2 gole jeszcze;p
imo gladko wejda...

wiem dlatego obstawiam ostatnio czesto undery ;D
moze nie tak odwaznie ale dzieki Tobie zdecydowalem sie dojebac United
