d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zakłady Bukmacherskie > Temat Oficjalny
Prev1474849505186Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jan 23 2012 02:10pm
ja jeszcze postawilem ze nilmar strzeli gola patrze a jego nawet na lawce nie ma haha;p

e:
0:2 dawac jeszcze 2 gole ;d

This post was edited by Cannabisek on Jan 23 2012 02:12pm
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Jan 23 2012 02:12pm
0:2 :D
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Jan 23 2012 02:15pm
Panowie dajcie coś na live
bo bieda straszna dzisiaj :(
Nic nie siada
Member
Posts: 8,672
Joined: Dec 31 2007
Gold: Locked
Warn: 60%
Jan 23 2012 02:23pm
Quote (Rzoolberd @ Jan 23 2012 08:15pm)
Panowie dajcie coś na live
bo bieda straszna dzisiaj :(
Nic nie siada


villareal under 1.5 @ 2.38 ;)
Member
Posts: 8,672
Joined: Dec 31 2007
Gold: Locked
Warn: 60%
Jan 23 2012 02:30pm
po wczoajszym dobrym dniu dalem na powyzsze 500 ;)

zyczcie mi powodzenia :O
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Jan 23 2012 02:33pm
Quote (Bumshakalaka @ 23 Jan 2012 22:30)
po wczoajszym dobrym dniu dalem na powyzsze 500 ;)

zyczcie mi powodzenia :O


na to że w całym meczu -1,5? czy villareal -1,5?
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jan 23 2012 02:34pm
Quote (Rzoolberd @ 23 Jan 2012 21:33)
na to że w całym meczu -1,5? czy villareal -1,5?


mniej niz 2 gole

ja dalem na gijon mala stawke;p
Member
Posts: 8,672
Joined: Dec 31 2007
Gold: Locked
Warn: 60%
Jan 23 2012 02:46pm
Quote (Cannabisek @ Jan 23 2012 08:34pm)
mniej niz 2 gole

ja dalem na gijon mala stawke;p


zauwazylem ze ostatnio jak w 20 minut nikt nie strzeli to konczy sie na 1 bramce ;)

poki co idzie po mojej mysli ;D
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jan 23 2012 02:49pm
Quote (Bumshakalaka @ 23 Jan 2012 21:46)
zauwazylem ze ostatnio jak w 20 minut nikt nie strzeli to konczy sie na 1 bramce ;)

poki co idzie po mojej mysli ;D


ogladalem troche tam sie gowno dzieje kopanina bardziej villarreal cos probuje ale wylaczylem taka nuda ;d

a southampton powinien przegrywac 1:2 nie wiem jak mogli nie strzelic niezle odjebali ;d czekam na 2 gole jeszcze;p
Member
Posts: 8,672
Joined: Dec 31 2007
Gold: Locked
Warn: 60%
Jan 23 2012 02:51pm
Quote (Cannabisek @ Jan 23 2012 08:49pm)
ogladalem troche tam sie gowno dzieje kopanina bardziej villarreal cos probuje ale wylaczylem taka nuda ;d

a southampton powinien przegrywac 1:2 nie wiem jak mogli nie strzelic niezle odjebali ;d czekam na 2 gole jeszcze;p


imo gladko wejda... ;) wiem dlatego obstawiam ostatnio czesto undery ;D

moze nie tak odwaznie ale dzieki Tobie zdecydowalem sie dojebac United ^_^
Go Back To Polska Topic List
Prev1474849505186Next
Add Reply New Topic New Poll