Quote (EustachyMotyka @ 18 Apr 2011 00:31)
nawet na wiki cos jest o tym patchu napisane
btw ciekawe kiedy on wyjdzie w ogole ;<
Nie wiadomo. Jak się skończą beta testy. Może to być 2 tygodnie, a może być miesiąc. U nas należy dodać jeszcze czas związany z tłumaczeniem.
Jakby nie mogli dać wersji angielskiej, a powiedzmy tydzień później reszty wersji językowych

Quote (EustachyMotyka @ 18 Apr 2011 00:31)
nawet na wiki cos jest o tym patchu napisane
btw ciekawe kiedy on wyjdzie w ogole ;<
/e to jak ja ide w 2 czołgi to gowno to po patchu bedzie warte?

Zależy w co. Jak dobrze pamiętam to przejście do T-43 wygląda tak:
KV > KV-1S > KV-13 -> T-43.
KV-1S i KV-13 to jest ten sam tier.
Ale od KV-13 chyba można przejść do IS, ale musiałbym sprawdzić. Dziś/Jutro wam mogę zrobić ss Nowych drzewek.
EDIT: Jebnij ktoś posta to dodam fotki
This post was edited by Phrarr on Apr 17 2011 04:37pm