Quote (Lord-Keny @ 9 Sep 2010 13:48)
poniewaz jest to skrzyzowanie to gdy powie jedziemy prosto to skrecasz w 2ga w prawo, i nie wjezdzaj na wewnetrzny pas tylko jedziesz zewnetrznym, potem bedziesz mial zbyt duzo pieprzenia sie z powrotem na zewnetrzny gdyz te 2 zjazdy sa blisko siebie
o widzisz, o to mi chodzilo

wiem, zewnetrzny to tylko przy zawracaniu i skrecaniu w lewo

Quote (lszcz @ 9 Sep 2010 13:42)
jesli cie upierdoli to chyba mozna sie odwolywac, najlepiej zapytaj instruktora

"latwo skory nie oddam"
