Quote (Kaam @ Jan 29 2011 11:52am)
wybaczam, myślałem, że zgłupiałeś do reszty
e; ja myślę o projekcie civica v gen z silnikiem h22 lecz słyszałem, że jest kompletnie inny rozkład łap i półosiek, orientujecie cię coś?
Inne mocowanie łap trzymających silnik jest, inna półośka i słyszałem ze coś jeszcze ze skrzynią trzeba robić
nie lepiej kupić?? h22 przerobionych jest pełno