d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev147484950511019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Jan 27 2011 03:11pm
Quote (Milkesso @ Jan 27 2011 08:54pm)
Zamierzam pomalować pokrywę silnia, lecz nie wiem czy nadaje się do tego farba, której mam zamiar użyć. Chodzi mi głównie o temperaturę z jaką owa farba będzie miała styczność. Miał ktoś z tym styczność? Jeśli ta farba się nie nadaje, to ewentualnie proszę o link do innej
http://allegro.pl/farba-na-zaciski-hamulcow-kolor-czerwony-i1409820431.html


Farba musi mieć wytrzymałość ok 200-250stopni (jeśli będziesz musiał mocniej zahamować to w pewnym momencie temp dojdzie nawet do kilkuset stopni)

Quote (pezet44 @ Jan 27 2011 08:55pm)
czytałeś o civic z kompresorem + turbina?


Czytałem :) JRSC + Honda:D
Member
Posts: 6,910
Joined: Apr 11 2008
Gold: 0.00
Jan 28 2011 03:32pm
Quote (AlCapoone @ 27 Jan 2011 22:11)
Farba musi mieć wytrzymałość ok 200-250stopni (jeśli będziesz musiał mocniej zahamować to w pewnym momencie temp dojdzie nawet do kilkuset stopni)



Czytałem :) JRSC + Honda:D


a co ma hamowanie do temperatury silnika?

Quote (Milkesso @ 27 Jan 2011 22:06)
Już znalazłem. Myślę, że ta będzie bardziej się nadawała.
Swoją drogą, auto jest koloru zielonego metalicu, a pokrywa będzie czerwona :P
http://allegro.pl/farba-wrinkle-vht-kolor-czerwony-i1425361549.html


jakiego masz civica i jaki silnik? B)

This post was edited by Kaam on Jan 28 2011 03:32pm
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Jan 29 2011 03:47am
Quote (Kaam @ Jan 28 2011 10:32pm)
a co ma hamowanie do temperatury silnika?



jakiego masz civica i jaki silnik? B)


Myślałem ze chodzi Ci o kolorowanie zacisków hamulców:D wybacz
Member
Posts: 6,910
Joined: Apr 11 2008
Gold: 0.00
Jan 29 2011 04:52am
Quote (AlCapoone @ 29 Jan 2011 10:47)
Myślałem ze chodzi Ci o kolorowanie zacisków hamulców:D wybacz


wybaczam, myślałem, że zgłupiałeś do reszty

e; ja myślę o projekcie civica v gen z silnikiem h22 lecz słyszałem, że jest kompletnie inny rozkład łap i półosiek, orientujecie cię coś?

This post was edited by Kaam on Jan 29 2011 04:55am
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Jan 29 2011 07:24am
Quote (Kaam @ 29 Jan 2011 11:52)
wybaczam, myślałem, że zgłupiałeś do reszty

e; ja myślę o projekcie civica v gen z silnikiem h22 lecz słyszałem, że jest kompletnie inny rozkład łap i półosiek, orientujecie cię coś?


ja wiem, że często swapuje się silniki z integry do V. Bez większych problemów.
a h22 to preluda jest?
Member
Posts: 6,910
Joined: Apr 11 2008
Gold: 0.00
Jan 29 2011 09:06am
Quote (pezet44 @ 29 Jan 2011 14:24)
ja wiem, że często swapuje się silniki z integry do V. Bez większych problemów.
a h22 to preluda jest?


z preludy

http://www.youtube.com/watch?v=Uix5SOkXSmc

This post was edited by Kaam on Jan 29 2011 09:06am
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Jan 29 2011 09:07am
Quote (Kaam @ Jan 29 2011 11:52am)
wybaczam, myślałem, że zgłupiałeś do reszty

e; ja myślę o projekcie civica v gen z silnikiem h22 lecz słyszałem, że jest kompletnie inny rozkład łap i półosiek, orientujecie cię coś?


Inne mocowanie łap trzymających silnik jest, inna półośka i słyszałem ze coś jeszcze ze skrzynią trzeba robić
nie lepiej kupić?? h22 przerobionych jest pełno
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold: 15.00
Jan 29 2011 09:21am
Quote (Kaam @ 28 Jan 2011 22:32)
jakiego masz civica i jaki silnik? B)


6 gen, D14 :)
Member
Posts: 6,910
Joined: Apr 11 2008
Gold: 0.00
Jan 29 2011 02:39pm
Quote (AlCapoone @ 29 Jan 2011 16:07)
Inne mocowanie łap trzymających silnik jest, inna półośka i słyszałem ze coś jeszcze ze skrzynią trzeba robić
nie lepiej kupić?? h22 przerobionych jest pełno


skrzynia od hondy jest uniwersalna, wytrzymuje nawet na silnikach 300km+



ew. jeszcze myślę o b18 ale to dopiero w dalekiej przyszłości
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Jan 29 2011 02:41pm
Quote (Kaam @ 29 Jan 2011 21:39)
skrzynia od hondy jest uniwersalna, wytrzymuje nawet na silnikach 300km+



ew. jeszcze myślę o b18 ale to dopiero w dalekiej przyszłości


co sądzisz o civic VI 1,5 114km na eco v-tec'u w sednie?
Tak do codziennej jazdy.
Go Back To Polska Topic List
Prev147484950511019Next
Add Reply New Topic New Poll