☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev
1
47
48
49
50
51
495
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 83448
Replies: 4947
Track Topic
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#481
Aug 1 2010 01:09pm
Quote (3DooM @ 1 Aug 2010 20:08)
ładnie trzeba miec zeby za gre 200 zl dawac
placz bo cie nie stac
GoSu19
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold
:
25,038.00
#482
Aug 1 2010 01:15pm
Quote (Pozer @ 1 Aug 2010 21:09)
placz bo cie nie stac
o tak to jest to xD !!
zYwi3c
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold
:
1,513.66
#483
Aug 1 2010 01:26pm
Quote (3DooM @ 1 Aug 2010 21:08)
ładnie trzeba miec zeby za gre 200 zl dawac
+ 70 zł co 2 miechy ! ( juz przez 2 lata ! )
kot_w_butach
Banned
Posts: 3,231
Joined: May 28 2009
Gold
:
0.13
Warn: 70%
#484
Aug 1 2010 01:29pm
Quote (3DooM @ Aug 1 2010 09:08pm)
ładnie trzeba miec zeby za gre 200 zl dawac
nie wiem co jest nienormalnego w tej cenie, za 100 zlotych moglem kupic hirołsow 5 na premierze, za starcrafta te 150-200 zlotych uwazasz za wysoka cene?
AspinA
Member
Posts: 13,291
Joined: May 24 2008
Gold
:
0.00
#485
Aug 1 2010 01:29pm
stac mnie , ale nie jestem 15 letnim gimbem ktory placi 200 zl ( i to zapewne samemu nie zarobione ) za gre ^^ .
mam inne wydatki i o wiele bardziej przydatne dla mnie , wiec odbijcie z tym "staniem kogos na dany produkt" bo to nie zalezy raczej od kwestii materialnej . elo
kot_w_butach
Banned
Posts: 3,231
Joined: May 28 2009
Gold
:
0.13
Warn: 70%
#486
Aug 1 2010 01:34pm
Quote (3DooM @ Aug 1 2010 09:29pm)
stac mnie , ale nie jestem 15 letnim gimbem ktory placi 200 zl ( i to zapewne samemu nie zarobione ) za gre ^^ .
mam inne wydatki i o wiele bardziej przydatne dla mnie , wiec odbijcie z tym "staniem kogos na dany produkt" bo to nie zalezy raczej od kwestii materialnej . elo
No tak. Wszystko zalezy od ilosci seedow na torrencie
AspinA
Member
Posts: 13,291
Joined: May 24 2008
Gold
:
0.00
#487
Aug 1 2010 01:35pm
Quote (kot_w_butach @ 1 Aug 2010 21:34)
No tak. Wszystko zalezy od ilosci seedow na torrencie
sciagnalem z megauploda sc 2 przechodze sobie kampanie wtedy gdy nie mam co do roboty , kupie gre (jezeli taka ochota mnie najdzie) gdy bedzie w cenie nie wiecej jak 89 zl i bedzie ok .
kuebk
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold
:
950.70
#488
Aug 1 2010 01:38pm
Quote (3DooM @ 1 Aug 2010 21:35)
sciagnalem z megauploda sc 2 przechodze sobie kampanie wtedy gdy nie mam co do roboty , kupie gre (jezeli taka ochota mnie najdzie) gdy bedzie w cenie nie wiecej jak 89 zl i bedzie ok .
Czyli nigdy, bo w takiej cenei to pewnie bedzie za jakies 5 lat najwczesniej.
AspinA
Member
Posts: 13,291
Joined: May 24 2008
Gold
:
0.00
#489
Aug 1 2010 01:40pm
Quote (kuebk @ 1 Aug 2010 21:38)
Czyli nigdy, bo w takiej cenei to pewnie bedzie za jakies 5 lat najwczesniej.
co za roznica kiedy , gralem kiedy byla beta , gralem kiedy jest offical premiera w kampanie , obczailem co 5 i to wystarczy
GoSu19
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold
:
25,038.00
#490
Aug 1 2010 01:40pm
Quote (kuebk @ 1 Aug 2010 21:38)
Czyli nigdy, bo w takiej cenei to pewnie bedzie za jakies 5 lat najwczesniej.
zostawicie go nie wie jak to jest cieszyc sie gra na internecie ;/
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
47
48
49
50
51
495
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact