d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev14748495051495Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 1 2010 01:09pm
Quote (3DooM @ 1 Aug 2010 20:08)
ładnie trzeba miec zeby za gre 200 zl dawac
placz bo cie nie stac :rofl:
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Aug 1 2010 01:15pm
Quote (Pozer @ 1 Aug 2010 21:09)
placz bo cie nie stac :rofl:


o tak to jest to xD !!
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 1 2010 01:26pm
Quote (3DooM @ 1 Aug 2010 21:08)
ładnie trzeba miec zeby za gre 200 zl dawac


+ 70 zł co 2 miechy ! ( juz przez 2 lata ! )
Banned
Posts: 3,231
Joined: May 28 2009
Gold: 0.13
Warn: 70%
Aug 1 2010 01:29pm
Quote (3DooM @ Aug 1 2010 09:08pm)
ładnie trzeba miec zeby za gre 200 zl dawac


nie wiem co jest nienormalnego w tej cenie, za 100 zlotych moglem kupic hirołsow 5 na premierze, za starcrafta te 150-200 zlotych uwazasz za wysoka cene?
Member
Posts: 13,291
Joined: May 24 2008
Gold: 0.00
Aug 1 2010 01:29pm
stac mnie , ale nie jestem 15 letnim gimbem ktory placi 200 zl ( i to zapewne samemu nie zarobione ) za gre ^^ .

mam inne wydatki i o wiele bardziej przydatne dla mnie , wiec odbijcie z tym "staniem kogos na dany produkt" bo to nie zalezy raczej od kwestii materialnej . elo
Banned
Posts: 3,231
Joined: May 28 2009
Gold: 0.13
Warn: 70%
Aug 1 2010 01:34pm
Quote (3DooM @ Aug 1 2010 09:29pm)
stac mnie , ale nie jestem 15 letnim gimbem ktory placi 200 zl ( i to zapewne samemu nie zarobione ) za gre ^^ .

mam inne wydatki i o wiele bardziej przydatne dla mnie , wiec odbijcie z tym "staniem kogos na dany produkt" bo to nie zalezy raczej od kwestii materialnej . elo


No tak. Wszystko zalezy od ilosci seedow na torrencie
Member
Posts: 13,291
Joined: May 24 2008
Gold: 0.00
Aug 1 2010 01:35pm
Quote (kot_w_butach @ 1 Aug 2010 21:34)
No tak. Wszystko zalezy od ilosci seedow na torrencie


sciagnalem z megauploda sc 2 przechodze sobie kampanie wtedy gdy nie mam co do roboty , kupie gre (jezeli taka ochota mnie najdzie) gdy bedzie w cenie nie wiecej jak 89 zl i bedzie ok .
Member
Posts: 14,667
Joined: Nov 26 2005
Gold: 950.70
Aug 1 2010 01:38pm
Quote (3DooM @ 1 Aug 2010 21:35)
sciagnalem z megauploda sc 2 przechodze sobie kampanie wtedy  gdy nie mam co do roboty , kupie gre (jezeli taka ochota mnie najdzie) gdy bedzie w cenie nie wiecej jak 89 zl i bedzie ok .


Czyli nigdy, bo w takiej cenei to pewnie bedzie za jakies 5 lat najwczesniej.
Member
Posts: 13,291
Joined: May 24 2008
Gold: 0.00
Aug 1 2010 01:40pm
Quote (kuebk @ 1 Aug 2010 21:38)
Czyli nigdy, bo w takiej cenei to pewnie bedzie za jakies 5 lat najwczesniej.


co za roznica kiedy , gralem kiedy byla beta , gralem kiedy jest offical premiera w kampanie , obczailem co 5 i to wystarczy
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Aug 1 2010 01:40pm
Quote (kuebk @ 1 Aug 2010 21:38)
Czyli nigdy, bo w takiej cenei to pewnie bedzie za jakies 5 lat najwczesniej.


zostawicie go nie wie jak to jest cieszyc sie gra na internecie ;/
Go Back To Polska Topic List
Prev14748495051495Next
Add Reply New Topic New Poll