d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev147484950515001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,755
Joined: Sep 28 2009
Gold: 1,301.33
Sep 11 2010 03:55am
Paweł rządzi
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Sep 11 2010 03:55am
Quote (Dami @ Sep 11 2010 11:33am)
Mimo tego wątpię żeby mogli urwać nam jakieś punkty  :evil:


NAM?
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 11 2010 04:01am
Quote (Dami @ 11 Sep 2010 11:33)
Mimo tego wątpię żeby mogli urwać nam jakieś punkty  :evil:


hah również ;) easy 3 points.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Sep 11 2010 05:09am
Moim zdaniem Jagiellonia ma zespół na pierwszą piątkę. Co do spotkania Blaugrany, to nie wyobrażam sobie straty punktów.
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Sep 11 2010 05:12am
najlepsza druzyna wszechswiata podejmuje dzisiaj bolton na emirates stadium :] licze na 3 pkt, pare ladnych bramek i jak zwykla piekny ofensywny footbaal
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Sep 11 2010 05:13am
Quote (Siema_CoTam @ Sep 11 2010 09:53am)
Jaga liderem. Hm, po tym jak widziałem ich zaangażowanie i grę do ostatniej minuty w LE spodziewałem się takiego scenariusza.


jak dla mnie, jaga idzie na mistrza i sa najlepszym zespolem tego sezonu. ale z drugiej strony, pamietamy wszyscy ze kiedys gornik leczna byl mistrzem wiosny a skonczyl gdzies w srodku tabeli.
Member
Posts: 12,803
Joined: Mar 14 2009
Gold: 0.00
Sep 11 2010 05:14am
Quote (rollen @ 11 Sep 2010 13:12)
najlepsza druzyna wszechswiata podejmuje dzisiaj bolton na emirates stadium :] licze na 3 pkt, pare ladnych bramek i jak zwykla piekny ofensywny footbaal


szkoda ze bez wallcota graja
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 11 2010 06:51am
Everton - ManU
polecam, pierwsza połowa świetne widowisko. Narazie 1:1 ale The Toffees prezentowali się dużo lepiej.
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Sep 11 2010 07:00am
Quote (Feye @ Sep 11 2010 12:51pm)
Everton - ManU
polecam, pierwsza połowa świetne widowisko. Narazie 1:1 ale The Toffees prezentowali się dużo lepiej.

1-2 Vidic
1-3 Berbatov

This post was edited by Madrista on Sep 11 2010 07:12am
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 11 2010 07:45am
Quote (Madrista @ 11 Sep 2010 15:00)
1-2 Vidic
1-3 Berbatov


91 - Cahill
92 - Arteta

HAHAHAHHAHAHAHHA
Go Back To Polska Topic List
Prev147484950515001Next
Closed New Topic New Poll