Quote (Siema_CoTam @ Sep 11 2010 09:53am)
Jaga liderem. Hm, po tym jak widziałem ich zaangażowanie i grę do ostatniej minuty w LE spodziewałem się takiego scenariusza.
jak dla mnie, jaga idzie na mistrza i sa najlepszym zespolem tego sezonu. ale z drugiej strony, pamietamy wszyscy ze kiedys gornik leczna byl mistrzem wiosny a skonczyl gdzies w srodku tabeli.