d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev14748495051476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,314
Joined: Sep 2 2009
Gold: 14.00
Warn: 10%
Jul 1 2010 11:02am
Quote (Zix_X @ Jul 1 2010 07:00pm)
jak zmienic na ten stary interfejs? bo ten mnie juz wkurwia troszke :<


Nie da sie niestety, a grasz na nowym uni? Jestes w sojuszu?
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Jul 1 2010 11:03am
Quote (radaradarada @ Jul 1 2010 05:02pm)
Nie da sie niestety, a grasz na nowym uni? Jestes w sojuszu?


owszem ;d
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 11:05am
Rangi przydzielone. Tylko Dusk zostal.
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jul 1 2010 11:07am
teraz moj gowniany wizerunek z jsp przeszedł na ogame :thumbsup:
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Jul 1 2010 11:16am
Dusk here
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 11:18am
Quote (EustachyMotyka @ Jul 1 2010 07:16pm)
Dusk here


Ok, mam Cie.
Member
Posts: 1,314
Joined: Sep 2 2009
Gold: 14.00
Warn: 10%
Jul 1 2010 11:24am
Quote (sonGokuSsj4 @ Jul 1 2010 07:07pm)
teraz moj gowniany wizerunek z jsp przeszedł na ogame :thumbsup:


I tak kazdy kto wie ten wie
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 11:34am
6/5/5/8 i chyba juz cisne do MT tylko...
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 1 2010 12:01pm
Quote (Grigo @ 1 Jul 2010 19:34)
6/5/5/8 i chyba juz cisne do MT tylko...


7/5/4/8 2/0/1 u mnie, 2 roboty wlasnie sie robia B)
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jul 1 2010 12:03pm
to chyba tylko ja jak debil zrobiłem 6 lvl krychy
Go Back To Polska Topic List
Prev14748495051476Next
Add Reply New Topic New Poll