d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ubrania - Temat Oficjalny > B)
Prev14748495051594Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Jun 26 2010 02:07pm
Quote (Pekin @ 26 Jun 2010 21:35)
ty sam jesteś kurwa indieboy.

mylisz pojęcia ideologii i subkultur.
a naziolem to chyba twój ojciec jest.

każdy miał prawo być lewakiem jak miał 15 lat - sieczka w mózgu. na naziola na szczęście byłem za mądry.

no off

żeby nie było offtopa:

http://i45.tinypic.com/2utp4rq.jpg

zaprojektowalem sobie taki nadruk na koszulke.


zajebiste :wub:
Member
Posts: 3,212
Joined: Jun 9 2009
Gold: 5.55
Jun 26 2010 02:15pm
ok zeby nie bylo offtopu :)



Mozna byloby sobie zakupić orginalną koszulke fiodora, sa zajebiaszcze...

W jednej z nich dzis bedzie wchodzil do klatki :drool:
Banned
Posts: 9,509
Joined: Jan 6 2008
Gold: 93.00
Warn: 70%
Jun 26 2010 02:30pm
Quote (Rzoolberd @ Jun 26 2010 08:07pm)
zajebiste :wub:




jeszcze taką KAZIKA ;D
Member
Posts: 10,266
Joined: Jan 5 2009
Gold: 0.00
Jun 26 2010 02:30pm
Quote (petereq @ Jun 26 2010 08:15pm)
ok zeby nie bylo offtopu :) 

http://www.cdn.sherdog.com/_images/pictures/20100624041630_colors.JPG

Mozna byloby sobie zakupić orginalną koszulke fiodora, sa zajebiaszcze...

W jednej z nich dzis bedzie wchodzil do klatki  :drool:


czerwona <3
Member
Posts: 3,212
Joined: Jun 9 2009
Gold: 5.55
Jun 26 2010 02:32pm
Quote (Sahin @ Jun 26 2010 09:30pm)
czerwona <3




Jeszcze czarna taka B)
Member
Posts: 10,266
Joined: Jan 5 2009
Gold: 0.00
Jun 26 2010 02:32pm
Obczajcię szarą bluzę Diverse Mingyu II,kratkowany kaptur . <3
Member
Posts: 5,333
Joined: Jul 2 2007
Gold: 2.50
Jun 26 2010 02:34pm
Dziś spędziłem dłuższą chwilę w galerii. Patrzyłem w house, cropp itd. Są przeceny 50-55% w dół :) są naprawdę interesujące t-shirty szczególnie w house (19.90 zł). Wybieram się w poniedziałek znów na rekonesans ;> i myślę, że kupię coś interesującego.
Btw. Wpadała mi w oko świetna fioletowa koszulka, muszę ją mieć :)
Member
Posts: 10,266
Joined: Jan 5 2009
Gold: 0.00
Jun 26 2010 02:39pm
Quote (Jagiell @ Jun 26 2010 08:34pm)
Dziś spędziłem dłuższą chwilę w galerii. Patrzyłem w house, cropp itd. Są przeceny 50-55% w dół :) są naprawdę interesujące t-shirty szczególnie w house (19.90 zł). Wybieram się w poniedziałek znów na rekonesans ;> i myślę, że kupię coś interesującego.
Btw. Wpadała mi w oko świetna fioletowa koszulka, muszę ją mieć :)


nieźle. Z tymi przecenami racja. u nas w diversie na niektóre rzeczy też jest - 50% :)

A koszulkę jakąś bym sobie sprawił tylko kasy brak :(

This post was edited by Sahin on Jun 26 2010 02:39pm
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Jun 26 2010 02:54pm
wg was warto jechac do tego tk maxxa?
cuz kawalek ode mnie to jest ale zobaczylbym co i jak
btw; odlozylem juz sobie kase na

trzeba podtrzymac tradycję :D

This post was edited by Madrista on Jun 26 2010 02:55pm
Member
Posts: 5,333
Joined: Jul 2 2007
Gold: 2.50
Jun 28 2010 02:25pm
A więc tak. Trochę lansu, bo po to ten temat jest. Zacznę od pokazania co dziś nabyłem za łączną kwotę ~70 zł ;)
Zakupiłem piękną (jak dla mnie) błękitną koszulę. Niby bez szału, ale takie koszule mają w sobie coś takiego, zresztą szukałem takiej od niemal roku, więc tym bardziej jestem zadowolony

a oto ona:

- 30 zł

oraz świetną torbę (również to tylko mój gust) i dodam, że takiej też szukałem w bardzo przystępnej cenie i udało się - 40 zł.

oto ona:

Obie rzeczy kupiłem w Top Secret. Jestem bardzo zadowolony.
Radzę zajrzeć tam tym, którzy mają słabość do koszul Slim Fit i innych. Można tam znaleźć koszule naprawdę świetnie uszyte, z dobrego materiału w cenie do 30 zł max.
Dostępne kolory to m.in czarny, fioletowy, szary, biały, błękitny.

Pozdrawiam ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev14748495051594Next
Add Reply New Topic New Poll