☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> __ Siatkówka > Temt Oficjalny
Prev
1
47
48
49
50
51
75
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 20383
Replies: 741
Track Topic
Carwer
Member
Posts: 11,651
Joined: Apr 6 2007
Gold
:
200.33
#481
Jul 5 2012 11:29am
ide na 1 zobaczymy czy w wiadomościach będzie info
pfffffffffff i znowu nic o siatkarzach o_0
This post was edited by Carwer on Jul 5 2012 11:32am
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#482
Jul 5 2012 11:48am
Quote (Carwer @ 5 Jul 2012 18:29)
ide na 1 zobaczymy czy w wiadomościach będzie info
pfffffffffff i znowu nic o siatkarzach o_0
nic dziwnego, po co dawac jakies info o guwnie
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#483
Jul 5 2012 11:49am
Quote (Carwer @ Jul 5 2012 01:29pm)
ide na 1 zobaczymy czy w wiadomościach będzie info
pfffffffffff i znowu nic o siatkarzach o_0
poczekaja az wygraja w polfinalach che che
narazie o asi gadaj bo w finalach gra
Carwer
Member
Posts: 11,651
Joined: Apr 6 2007
Gold
:
200.33
#484
Jul 5 2012 11:57am
pierdole takie coś
ileż można o tej jebanej piłce gadać
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#485
Jul 5 2012 12:22pm
usa-ger
1-0
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#486
Jul 5 2012 01:24pm
2-1 dla stanow
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#487
Jul 5 2012 02:16pm
niemcy wygrali z usa 3-2 ja pierdole
przynajmniej jutro drugi mecz bedzie ciekawszy
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#488
Jul 6 2012 07:40am
ciekawe jak dzis zagramy
jak wygramy to pewnie z usa zagramy
jak przegramy to z bulgaria
lepiej z usa bo pod bulgarie beda gwizdac pod nich
chyba ze bulgaria wygra 3-0/3-1 to wtedy niemcy awansuja
This post was edited by Patryk1991 on Jul 6 2012 07:42am
M4ciek
Member
Posts: 22,839
Joined: Dec 27 2006
Gold
:
14,909.00
#489
Jul 6 2012 07:52am
IMO nie można odpuszczać i kalkulować
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#490
Jul 6 2012 10:07am
no i jest wyjebiscie
3-0 z kuba
juz e 2 drugiej wiadomosci o nich pisza
zaraz pewnie w pierwszej
http://www.tvn24.pl/
no i juz jest w glownej wiadomosci
This post was edited by Patryk1991 on Jul 6 2012 10:35am
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
47
48
49
50
51
75
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact