d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev147484950511383Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,645
Joined: Dec 29 2005
Gold: 13.00
Aug 21 2010 01:37pm
Zapraszamy na wieczorek z TeamPlay - STEAM-ONLY: 193.33.177.16:27126 ;)
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 21 2010 01:40pm
Quote (Bewsztyk_tatarski123 @ 21 Aug 2010 20:35)
otoż mam problem a mianowicie strasznie mnie klatkuje moze mi ktos pomoc ? (rate 25000 fps 200 ping 10-20) sa jeszce jakies inne komendy na to ?


fps_max 101
rate 25k
cl_cmdrate 101
cl_updaterate 101
interp 0.01 - 0.03 ( nie ma nic do tego ale ustaw taki )
Chyba wszystko co moze ci pomoc.
Btw. jak nadal tak bedzie to sciagnij od kogos cfg i zobacz jak na tym pobranym bedzie.
O właśnie !!! WYŁĄCZ SYNCHRONIZACJE PIONOWA W GRAFICE !!!
Member
Posts: 4,098
Joined: Oct 23 2009
Gold: 0.00
Aug 21 2010 01:43pm
Quote (Piotrus @ 21 Aug 2010 21:37)
Zapraszamy na wieczorek z TeamPlay - STEAM-ONLY: 193.33.177.16:27126 ;)


Gram tam codziennie , super atmosfera .

Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 21 2010 01:45pm
Quote (InCrOyFoRBLee @ 21 Aug 2010 21:43)
Gram tam codziennie , super atmosfera .


Z tego co wiem to serv jest od 2 dni :O
Member
Posts: 3,645
Joined: Dec 29 2005
Gold: 13.00
Aug 21 2010 02:03pm
Quote (csdig @ 21 Aug 2010 21:45)
Z tego co wiem to serv jest od 2 dni :O


TP od 2 dni, sieć od dawna :P
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Aug 21 2010 02:05pm
Quote (Piotrus @ 21 Aug 2010 20:37)
Zapraszamy na wieczorek z TeamPlay - STEAM-ONLY: 193.33.177.16:27126 ;)


Za 5minut wchodzę ;)
Member
Posts: 4,098
Joined: Oct 23 2009
Gold: 0.00
Aug 21 2010 02:37pm
No nic ja juz ledwie zyje po piwach , uciekam spac :) jutro nowy dzien i nowe wrazenia na TP :D . Gn8=]
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Aug 22 2010 04:47am
Jeśli chodzi o WCG Polska, Fx wygrali z US 2:0 de_train 16:7 de_dust2 16:5, UF wygrali z FF też 2:0.
Member
Posts: 4,173
Joined: Oct 13 2007
Gold: 6,007.00
Aug 22 2010 05:11am
Quote (myl0rd @ 22 Aug 2010 12:47)
Jeśli chodzi o WCG Polska, Fx wygrali z US 2:0 de_train 16:7 de_dust2 16:5, UF wygrali z FF też 2:0.


UF to zagadka tego roku na tym evencie, praktycznie nie znana druzyna potrafila bez problemy rozwalić FF gdzie na bank sie przygotowaywali do tego eventu. zobaczymy co będzie dalej, caly czas sledze, ale sa opóźnienia i jakies problemy techniczne jak zawsze...
Member
Posts: 40,973
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,762.24
Aug 22 2010 05:13am
Quote (LameQ @ Aug 22 2010 11:11am)
UF to zagadka tego roku na tym evencie, praktycznie nie znana druzyna potrafila bez problemy rozwalić FF gdzie na bank sie przygotowaywali do tego eventu. zobaczymy co będzie dalej, caly czas sledze, ale sa opóźnienia i jakies problemy techniczne jak zawsze...


co Ty tworzysz :D Artur wrocil z wakacji i FF nic nie trenowalo.
Juz predzej UF sie przygotowywali w wiekszym stopniu niz Fabryka.
UF nieznana druzyna? Na scenie jest od bardzo dlugiego czasu z przerwami gdzie zawsze w top5 Polski sie utrzymywali. Mientus, maxtor, swone to juz poniekad dinozaury grajace od zawsze a snax i camel to takie sonamed w FF, dali szanse nowym ktorzy niezle sie spisuja i tyle.
Go Back To Polska Topic List
Prev147484950511383Next
Add Reply New Topic New Poll